رئیس پارک علم و همچنين فناوری همدان منصوب شد – شریف

رئیس پارک علم و همچنين فناوری همدان منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: رئیس پارک علم و همچنين فناوری همدان منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر محمدحسن‌ مرادی را به عنوان رئیس پارک علم و همچنين فناوری همدان منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مرادی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی و همچنين بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری، به موجب این حکم به سمت رئیس پارک علم و همچنين فناوری همدان منصوب می‌شوید.

امید است با تعامل مؤثر با مدیریت استان و همچنين سایر دستگاه‌های اجرایی شرایط توسعه پارک و همچنين حل معظلات و مسائل و مشکلات پیش روی شرکت‌ها و همچنين مؤسسات دانش‌بنیان را فراهم و همچنين روابطی مؤثر و همچنين هدفمند با دانشگاه‌های استان به منظور بهره‌گیری دانشگاهیان از ظرفیت‌های پارک علم و همچنين فناوری برقرار سازید.

از تو انتظار می‌رود با ارزیابی شرایط پارک علم و همچنين فناوری همدان به ارتقای جایگاه آن هم اهتمام ورزید و همچنين زمینه بهبود کمی و همچنين کیفی سرويس ها و خدمات، توسعه کسب و همچنين کار مؤسسات و همچنين بهره‌گیری از ظرفیت‌های منطقه‌ای را در قسمت و بخش خصوصی وغیردولتی ایجاد کنید. مشارکت و همچنين ایفای نقش مؤثر در اصلاح زیست‌بوم نوآوری و همچنين کارآفرینی منطقه، همکاری با نقش‌آفرینان اصلی زیست‌بوم از دیگر موضوعات مهمی است که توجه جناب‌عالی و همچنين همکاران محترم در پارک علم و همچنين فناوری همدان را می‌طلبد.

ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان و همچنين پیروی از آموزه‌های اسلامی و همچنين مبانی علمی، مأموریت‌ها و همچنين وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مصوّب حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين با جلب همکاری دانشگاهیان و همچنين صاحب‌نظران در مراکز دولتی و همچنين خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمائید.

 

دکتر محمد حسن مرادی متولد سال شمسي ۱۳۴۶ در نوشهر و همچنين عضو هیئت علمی تيم مهندسی برق دانشگاه بوعلی سینای همدان است.

وی دوره‌های کارشناسی و همچنين کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه‌های صنعتی شریف و همچنين تربیت مدرس گذرانده و همچنين دکترای خود را از دانشگاه استراسکلاید اسکاتلند اخذ کرده است.

دکتر مرادی چاپ بیش از ۷۰ مقاله در نشریات علمی معتبر بین‌المللی و همچنين داخلی، چاپ بیش از ۵۰ مقاله در کنفرانس‌های بین‌المللی و همچنين داخلی، راهنمایی بیش از ۱۵۰ دانشجوی کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنين دکترا و همچنين تألیف ۲ جلد کتاب را در کارنامه فعالیت‌های علمی و همچنين پژوهشی خود دارد.

وی در سال شمسي ۱۳۹۶ به عنوان دانشمند ISI و همچنين جزء ۱% اشخاص با بالاترین ارجاعات (بیشتر از ۲۵۰۰ ارجاع در google scholar ) منتخب و همچنين همچنین موفق به دریافت ۶جایزه علمی منطقه‌ای و همچنين انجمن‌های علمی بین‌المللی شده است.

از سوابق مدیریتی و همچنين اجرایی وی می‌قدرت به رئیس و همچنين مسئول راه‌اندازی دانشگاه صنعتی همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۷)، مسئول راه‌اندازی پارک علم و همچنين فناوری همدان (۱۳۸۳ – ۱۳۸۵)، عضو هیئت مدیره نیروگاه ۱۰۰۰ مگا واتی شهید مفتح (۱۳۹۴ به تا حال) و همچنين عضو تيم تخصصی مرکز رشد فناوری اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکتر مجید کزازی، رئیس سابق پارک علم و همچنين فناوری همدان در زمان تصدی مسئولیت این پارک قدردانی کرد.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

رئیس پارک علم و همچنين فناوری همدان منصوب شد در تاریخ ۲۱ March 1398 | 12:13 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *