فراخوان ثبت ایده در سومین جشنواره اندیشمندان و همچنين دانشمندان جوون منتشر شد – شریف

فراخوان ثبت ایده در سومین جشنواره اندیشمندان و همچنين دانشمندان جوون منتشر شد – شریف

به نقل از شریف: فراخوان ثبت ایده در سومین جشنواره اندیشمندان و همچنين دانشمندان جوون منتشر شد

فراخوان ثبت ایده در سومین جشنواره اندیشمندان و همچنين دانشمندان جوون منتشر شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، بنیاد نیکوکاری جمیلی با همکاری ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، بنیاد حامیان دانشگاه و همچنين پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه تهران، در راستای حمایت از ایده‌پردازان جوون، ایجاد کسب‌وکارهای متکی بر فناوری، ترویج فرهنگ کارآفرینی با هدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، سومین جشنواره اندیشمندان و همچنين دانشمندان جوون را برگزار می‌کند.
محورهای جشنواره در حوزه علوم پایه می‌باشد و همچنين شامل پنج قسمت و بخش؛ شیمی، فیزیک، علوم زیستی، زمین‌شناسی و همچنين ریاضی، آمار و همچنين علوم کامپیوتر است.
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، جوانان ایده‌پرداز و همچنين شرکت‌های نوپای صاحب‌ ایده در حوزه علوم پایه تا ۱۰مهرماه سال شمسي جاری می‌توانند با رفت و آمد و مراجعه به سامانه جشنواره به آدرس ysa-persia.com نسبت به ثبت ایده خود اقدام کنند.
تیم‌های برتر در پایان جشنواره از اعتبار ویژه به منظور تولید نمونه اولیه محصول و همچنين تجاری‌سازی آن هم بهره‌مند می‌شوند.
ل.م۵۴

فراخوان ثبت ایده در سومین جشنواره اندیشمندان و همچنين دانشمندان جوون منتشر شد در تاریخ ۲۹ March 1398 | 10:26 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *