لزوم تدوین ضوابط متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين متوازن با ماموریت هر دانشگاه – شریف

لزوم تدوین ضوابط متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين متوازن با ماموریت هر دانشگاه – شریف

به نقل از شریف: لزوم تدوین ضوابط متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين متوازن با ماموریت هر دانشگاه

دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم و همچنين رئیس مرکز هیئت‌های امنا و همچنين هیئت‌های ممیزه مرکزی با اشاره به ماموریت‌گرا بودن دانشگاه‌ها و همچنين رفع نیازهای جامعه، بر لزوم تدوین ضوابط متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين متوازن با ماموریت هر دانشگاه تاکید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دکتر باقری در حاشیه بازدید از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، در نشست با شورا و همچنين هیئت ممیزه این دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش دانشگاهیان فرهیخته دانشگاه در ارتقای مناسب این دانشگاه،  به اقدامات برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی شده وزارت علوم در راستای ارتقای کیفیّت آموزشی و همچنين رعایت استانداردهای رشته‌های دانشگاهی اشاره کرد و همچنين گفت : اشتغال جوانان موضوعی است که جزء دغدغه‌های اصلی وزارت علوم است لذا باید در ایجاد و همچنين توسعه رشته‌ها، زمینه‌های اشتغال، کار‌آفرینی ، تقویت و همچنين حمایت از ایده‌های نوآورانه دانشجویان را بسیار جدی گرفت.
قائم مقام وزیر علوم ادامه داد: در عصر کنونی هدف از توسعه علمی، اصلاح سیستم‌ها  به‌منظور تسهیل در حل معظلات و مسائل و مشکلات جامعه است که این مهم از سیاست‌های وزارت علوم می‌باشد.
در این نشست، دکتر حسن ولی زاده رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان نیز ضمن معرفی اجمالی دانشگاه، تدوین و همچنين اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب راهبردی دانشگاه را از اقدامات مهّم  برشمرد و همچنين گفت: قانون‌مداری، عقلانیّت، عدالت‌محوری و همچنين اخلاق‌مداری همیشه ملاک عمل در دانشگاه است و همچنين موجبات آرامش خاطر و همچنين امنیت خاطر دانشگاهیان می‌مي شود که خود زمینه  توسعه علمی را فراهم می‌کند. 
وی در قسمت و بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: انجام برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی برای حرکت به سوی دانشگاه کارآفرین را در راس برنامه جذاب و جالب و خوب‌های خود داریم.
در ادامه جلسه فوق اعضای حاضر در نشست، نقطه‌نظرات و همچنين پیشنهادات خود را با دکتر باقری مطرح کردند.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

لزوم تدوین ضوابط متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين متوازن با ماموریت هر دانشگاه در تاریخ ۳۰ March 1398 | 7:26 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *