نشست کادر فنی و همچنين سرپرستان تیم‌های اعزامی یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا برگزار شد – شریف

نشست کادر فنی و همچنين سرپرستان تیم‌های اعزامی یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: نشست کادر فنی و همچنين سرپرستان تیم‌های اعزامی یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا برگزار شد

نشست کادر فنی و همچنين سرپرستان تیم‌های اعزامی در فاصله ۲۲ روز مانده تا آغاز سی‌امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان ۲۰۱۹ در ایتالیا، با حضور دکتر مجتبی صدیقی رئیس نهاد مسائل دانشجویان در محل این نهاد برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، دکتر صدیقی در این نشست با قدردانی از زحمات کادرهای فنی و همچنين سرپرستان تیم‌های اعزامی گفت: دوستان فدراسیون دانشگاهی زحمات زیادی کشیدند و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی خوبی برای حضور موفق در یونیورسیاد داشتند. در دو دوره قبل نتایج خوب و همچنين به یادماندنی داشتیم و همچنين رتبه‌های خوب جهانی به دست آمد و همچنين امیدوارم در این دوره نیز نتیجه خوبی حاصل مي شود.
وی افزود: امسال یک شرایط کمی متغاير و متفاوت است چرا که در دوره‌های قبل در ۸ رشته اعزام داشتیم ولي بايد توجه داشت امسال به ۴ رشته کاهش داشته و همچنين کاروان کیفی عازم مسابقات می‌مي شود.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان با تاکید بر توجه به ورزش بانوان گفت: به غیر از والیبال در رشته‌های اعزامی دیگر تقریباً تعداد دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين پسران جوان یکسان است و همچنين این نشان‌دهنده توجه ویژه به ورزش دانشجویی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده است.
وی با اشاره به شرایط سخت مالی خاطرنشان کرد: در این شرایط خاص محدودیت‌های مالی را کاملاً احساس می‌کنیم و همچنين با معظلات و مسائل و مشکلات زیادی مواجه شده‌ایم ولي بايد توجه داشت با حمایت‌های گرفته شده تیم اعزامی ایران به یونیورسیاد مشکلی نخواهد داشت.
دکتر صدیقی با تاکید بر لزوم رعایت نظم و همچنين انضباط و همچنين اخلاقیات تیم‌های اعزامی ایران به یونیورسیاد گفت: باید از روزهای باقیمانده تا اعزام به بهترین شکل برای آماده‌سازی تیم‌ها بهره بري و استفاده کنیم تا ان‌شاالله بهترین نتیجه ممکن به دست بیاید.

به گفته وی، این امکان که همه پتانسیل ورزش دانشگاهی بتوانند خود را نشان بدهند فراهم شد و همچنين قطعاً کسب نتیجه خوب دریونیورسیاد باعث افزایش انگیزه و همچنين تلاش تمامی دانشجویان برای فعالیت جدی در ورزش خواهد شد.
رئیس نهاد مسائل دانشجویان افزود: امیدوارم حضور آبرومندانه‌ای در این دوره از رقابت‌ها داشته باشیم. برای همه ورزشکاران اعزامی ایران آرزوی موفقیت دارم و همچنين از آن هم‌ها می‌خواهم برای کسب بهترین نتیجه همه تلاش خود را به کار گیرند.
دکتر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، به ارائه گزارشی از نحوه برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين اعزام تیم‌های ایران به ایتالیا محل برگزاری سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد پرداخت.
وی افزود: همه ورزشکاران، مربیان و همچنين سرپرستان زحمات زیادی برای کسب نتیجه کشیده‌اند. با این هزینه‌های سرسام‌آور تلاش زیادی برای اعزام کاروان ایران صورت گرفت و همچنين با توجه به تجربه و همچنين انگیزه بالای نفرات اعزامی در رشته‌های متنوع و گوناگون و مختلف ورزشی امیدوارم بهترین نتیجه ممکن به دست بیاید.
در ادامه مربیان و همچنين سرپرستان تیم‌های اعزامی در ۴ رشته تیراندازی، تیر و همچنين کمان، تکواندو و همچنين والیبال، در مورد وضعیت تیم‌های خود، سطح فنی رقابت‌ها و همچنين احتمال موفقیت تیم‌های ایران به ارائه نقل از پرداختند.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

نشست کادر فنی و همچنين سرپرستان تیم‌های اعزامی یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا برگزار شد در تاریخ ۲۲ March 1398 | 8:40 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *