وزیر علوم، جامعه دانشگاهی کشور را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد – شریف

وزیر علوم، جامعه دانشگاهی کشور را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم، جامعه دانشگاهی کشور را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، امروز (پنجشنبه) در پیامی، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، میراث ماندگار و همچنين اثرگذار حضرت امام و پيشوا خمینی (ره)، دانشگاهیان سراسر کشور را به حضور گسترده در راهپیمایی دشمن‌شکن روز جهانی قدس دعوت کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن کامل این پیام به شرح زیر است:
روز جهانی قدس یادآور مسئولیت حکومت‌ها و همچنين ملت‌های اسلامی در مقابل دشمنان خداوند تبارک و تعالي و همچنين شهروندان و مردم شهر مظلوم فلسطین و همچنين ضرورت بیداری و همچنين بصیرت همراه با تجهیز و همچنين تقویت قدرت نیروی مسلمانان در ابعاد متنوع و گوناگون و مختلف است. روز قدس نماد آزادی‌خواهی، عدالت و همچنين حمایت از مظلومان در برابر غاصبان و همچنين زورگویان و همچنين متجاوزان است. روزی که مومنان و همچنين مسلمانان روزه‌دار یک صدا، ندای مظلومیت مسلمانان فلسطین اشغال شده را به گوش جهانیان می رسانند.
تدبیر هوشمندانه‌ای که شامل مواریث ماندگار و همچنين اثرگذار قائد عظیم‌الشان و همچنين بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران است، پیامی واضح به مستکبران و همچنين ظالمان داده است که برتری کشورهای اسلامی در موازنه قوا به‌خصوص در عرصه حفاظت از هویت و همچنين موجودیت خود می‌بایست به گونه‌ای طراحی و همچنين راهبری مي شود که ترس از اقتدار و قدرت اسلام و همچنين اقتدار مانع از هرگونه اقدام به تعدی و همچنين تجاوز و همچنين حتی تصور آن هم از سوی دشمنان باشد.
شهروندان و مردم شهر ایران به عنوان پرچم‌داران اسلام انقلابی و همچنين بر اساس موقعیت استراتژیک و همچنين امکانات و همچنين ظرفیت‌های خاص کشور خود و همچنين با توجه به آثار و همچنين برکات انقلاب اسلامی، الهام‌قسمت و بخش بیداری و همچنين حضور در صحنه بسیاری از مسلمانان جهان بوده است و همچنين همه ساله در جمعه آخر ماه تبريک و مبارک رمضان با نمایش کارکرد اجتماعی اسلام به عنوان مظهر تلفیق دین و همچنين سیاست، زمینه خیزش عمومی جهان اسلام را در برابر دشمنان به‌خصوص اسرائیل غاصب فراهم می‌نماید.
تلاش برای آزادی قدس عزیز نماد آرمان‌خواهی و همچنين حق‌طلبی و همچنين نفی سلطه از کشورهای اسلامی است. جامعه دانشگاهی کشور همچون همیشه، در کنار سایر اقشار ملت مسلمان ایران در راهپیمایی پهناور و بزرگ و همچنين دشمن شکن روز جهانی قدس شرکت خواهند نمود و همچنين با پیروی از مواضع حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی به وظیفه ملی و همچنين اسلامی خود در ماه صیام به نحو شایسته عمل نموده و همچنين در صحنه سیاسی‌-عبادی قیام علیه صهیونیسم جهانی حضوری چشمگیر و همچنين حماسی خواهند داشت.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم، جامعه دانشگاهی کشور را به شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد در تاریخ ۹ March 1398 | 10:00 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *