وزیر علوم وارد تبریز شد – شریف

وزیر علوم وارد تبریز شد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم وارد تبریز شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری عصر چهارشنبه وارد تبریز شدند و همچنين مورد استقبال دکتر پورمحمدی، استاندار آذربایجان شرقی و همچنين روسای دانشگاه های استان قرار گرفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی به منظور شرکت و همچنين سخنرانی در چهارمین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و همچنين نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و همچنين صنایع دستی که روز پنج شنبه برگزار می‌مي شود، به تبریز سفر کرده و همچنين قرار است با روسای دانشگاه‌های استان دیدار و همچنين گفت‌وگو کند.
بهره‌برداری از کتابخانه مرکزی دانشگاه هنر اسلامی تبریز و همچنين نیز کتابخانه مرمت و همچنين بازسازی شده دانشکده معماری دانشگاه از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در سفر به تبریز به شمار می‌رود.
دکتر  غلامی را در این سفر دکتر مسعود برومند، دست يار پژوهش و همچنين فناوری، دکتر علیرضا عبداللهی‌نژاد،  مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم و همچنين دکتر حمید آقاجانی،  دستیار وزیر علوم همراهی می کنند. 
چهارمین جشنواره بین‌المللی خلاقیت و همچنين نوآوری تبریز در هنرهای اسلامی و همچنين صنایع دستی، همراه با کنگره بین‌المللی نقش زنان در صنایع دستی جهان اسلام ۲۳ الی ۲۵ خردادماه به میزبانی دانشگاه هنر اسلامی تبریز برگزار می‌مي شود.
در حاشیه برگزاری این جشنواره، نمایشگاه و همچنين مسابقه بین‌المللی آثار صنایع دستی زنان هنرمند جهان اسلام نیز برگزار خواهد شد.

وزیر علوم وارد تبریز شد در تاریخ ۲۲ March 1398 | 8:32 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *