وظیفه دانشگاهیان؛ به کارگیری دانش در جهت آرامش و همچنين رفاه شهروندان و مردم شهر و همچنين ناامیدکردن دشمنان – شریف

وظیفه دانشگاهیان؛ به کارگیری دانش در جهت آرامش و همچنين رفاه شهروندان و مردم شهر و همچنين ناامیدکردن دشمنان – شریف

به نقل از شریف: وظیفه دانشگاهیان؛ به کارگیری دانش در جهت آرامش و همچنين رفاه شهروندان و مردم شهر و همچنين ناامیدکردن دشمنان

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری وزیر علوم گفت: وظیفه ما دانشگاهیان به کارگیری دانش برای آرامش و همچنين رفاه شهروندان و مردم شهر و همچنين ناامیدکردن دشمنان است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از  دانشگاه بوعلی سینای همدان، دکتر  غلامی پیش‌ازظهر امروز (پنجشنبه) در مراسم اختتامیه گردهمایی روسای واحد‌های سازمانی جهاد دانشگاهی سراسر کشور که در ساختمان مرکز جامع زنان و همچنين درمان ناباروری جهاد دانشگاهی همدان برگزار شد، اظهار داشت:‌ جهاد دانشگاهی همدان، قابلیت‌های زیادی دارد و همچنين از زمانی که به صورت مستقل و همچنين با تکیه بر توانمندی‌های خود کار کرده، موفقیت‌های زیادی به دست آورده است.
وی تصریح کرد: امروزه ما مسیر کوتاه‌تری با ظاهر دوست داشتني و جذاب‌تری برای تامین نیازها داریم که نباید آن هم را رها کنیم.
وزیر علوم بیان کرد: هر جا که مشتری پای کار بوده کارهایمان بهتر پیش ‌رفته است؛ امیدواریم‌ مشتری‌های دیگر که درخواست همکاری می‌کنند نیز به عنوان یک‌ مطالبه‌گر پای درخواست خود بمانند تا همکاران ما پای‌کار باشند.
وی تبیین کرد: رشد علمی در کلام رهبری یک وظیفه مضاعفی را برای ما ایجاد کرده و همچنين انتظار اثرگذاری رشد در جامعه را بالا برده است.
دکتر غلامی خاطر نشان کرد: در حوزه جهاد دانشگاهی خوشبختانه روحیه جهادی حفظ شده و همچنين ما به عنوان مسئولان باید بیش‌ازپیش کنار این نهاد باشیم.
وی اظهار داشت: مسئولان جهاد دانشگاهی دارای تلاش جهادگرانه خواهند بود که ساختمان جامع زنان و همچنين ناباروری یکی از نمونه‌های آن هم است.
دکتر غلامی یادآور شد: امروز سالگرد شهادت شهیدچمران است که‌ نمونه بارز استاد، بررسي کننده و پروهشگر و همچنين دانشمند جهادی است؛ وی هیچ نگاهی به جایگاه دولتی نداشت و همچنين معامله خوبی با خدای خودش کرد .
وی افزود: دکتر علی شریعتی هم در برانگیختن جوانان برای توجه به ظرفیت‌ها در فضای بحبوحه ماتیالیستی حرکتی را ایجاد کرد تا جایی که، جوانان حتی در خواندن کتاب‌ها مسابقه می‌گذاشتند.
گفتنی است در این آیین سیدسعید شاهرخی استاندار همدان، حاجی‌بابایی نماینده شهروندان و مردم شهر همدان در مجلس شورای اسلامی و همچنين حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نیز حضور داشتند.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

 

وظیفه دانشگاهیان؛ به کارگیری دانش در جهت آرامش و همچنين رفاه شهروندان و مردم شهر و همچنين ناامیدکردن دشمنان در تاریخ ۳۰ March 1398 | 2:42 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *