دانشجوی دانشگاه بیرجند پرچمدار کاروان ایران در یونیورسیاد شد – شریف

دانشجوی دانشگاه بیرجند پرچمدار کاروان ایران در یونیورسیاد شد – شریف

به نقل از شریف: دانشجوی دانشگاه بیرجند پرچمدار کاروان ایران در یونیورسیاد شد

نجمه خدمتی دانشجوی دانشگاه بیرجند و همچنين بانوی تیرانداز کشورمان، در رقابت‌های یونیورسیاد دانشجویان در ایتالیا به عنوان پرچمدار کشورمان در مراسم افتتاحیه انتخاب شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، دکتر محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و همچنين رئیس کاروان اعزامی ایران به این رقابت‌ها نجمه خدمتی عضو تیم تیراندازی دانشجویان را به عنوان پرچمدار کشورمان در مراسم افتتاحیه سی‌امین دوره یونیورسیاد جهانی دانشجویان در ایتالیا معرفی کرد.
خدمتی، دارنده دارنده ۵ مدال طلا، نقره و همچنين برنز مسابقات یونیورسیاد دانشجویان در ۲۰۱۵ کره جنوبی را در کارنامه خود دارد.
وی که از اعضای تیم ملی تیراندازی ایران به شمار می‌رود در مسابقات تیراندازی جام جهانی و همچنين کسب سهمیه المپیک که با حضور ۵۸۸ ورزشکار از ۶۷ کشور جهان از ۳ تا ۹ اردیبهشت ماه در پکن برگزار شد، توانسته بود نخستین سهمیه المپیک تابستانی ۲۰۲۰ توکیو را برای ایران به دست آورد.
خدمتی، نشان طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ که در اینچئون کره جنوبی برگزار شد  را نیز در کارنامه خود دارد. 
وی از سال شمسي ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ رکورددار فینالِ جوانان جهان بود.
سی‌امین دوره بازی‌های یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۲۰۱۹ از ۱۲ تا ۲۳ تیرماه در شهرستان ناپل ایتالیا برگزار می‌مي شود.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

دانشجوی دانشگاه بیرجند پرچمدار کاروان ایران در یونیورسیاد شد در تاریخ ۵ April 1398 | 8:40 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *