دکتر قیصری به سمت «سرپرست شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان» منصوب شد – شریف

دکتر قیصری به سمت «سرپرست شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر قیصری به سمت «سرپرست شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، طی حکمی دکتر جعفر قیصری را به سمت «سرپرست شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان » منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر قیصری آمده است:
با عنایت به انتصاب جناب آقای دکتر ابطحی به سرپرستی دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنين ضرورت ادامه بی‌وقفه فعالیت‌های شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان، ضمن قدردانی از زحمات ایشان در دوران ریاست شهرک و همچنين آرزوی توفیق در مسئولیت جدید بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری به‌موجب این حکم به سمت «سرپرست شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان» منصوب می‌شوید.
شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان با اتکا به دو دهه همکاری با دانشگاه‌های پهناور و بزرگ منطقه، مدیریت‌های منسجم، کوشا و همچنين کارآمد، نقش‌آفرینی مؤثر شرکت‌ها و همچنين مؤسسات عضو و همچنين تعامل سازنده با مدیران و همچنين راهبران اقتصاد دانش‌بنیان نقشی بسزا در توسعه زیست‌بوم کارآفرینی و همچنين نوآوری در منطقه و همچنين ارزش‌آفرینی در حوزه علم و همچنين فناوری کشور به دست دارد و همچنين الگویی شاخص در اثربخشی اجتماعی و همچنين اقتصادی مراکز علمی فناوری است.
در شرایط حاضر کشور، که انتظار می‌رود مراکز فناوری به چالش‌ها و همچنين نیازهای جامعه توجه خاص کنند، امیدوارم جناب‌عالی با بهره‌گیری از تجربه‌های موفق پیشین و همچنين نیروهای مستعد و همچنين توانمند شهرک و همچنين توجه بیش‌ازپیش به رشد و همچنين توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنين واحدهای فناور موجبات ارتقای جایگاه شهرک، نقش‌آفرینی آن هم در عرصه‌های محلی، ملی و همچنين بین‌المللی و همچنين پیشتازی در عرصه توسعه فناوری را با شتاب بیشتری فراهم آورید.
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان و همچنين پیروی از آموزه‌های اسلامی و همچنين مبانی علمی، مأموریت‌ها و همچنين وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تصويب شده و مصوب قانون حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری میهن عزیزمان ایفا نمایید.
دکتر جعفر قیصری متولد سال شمسي ۱۳۵۳ در شهرستان اصفهان است و همچنين عضو هیئت علمی و همچنين دانشیار رشته مهندسی برق کنترل دانشگاه صنعتی اصفهان می‌باشد.
وی به تا حال راهنمایی ۵دانش‌آموخته مقطع دکترای تخصصی، بیش از ۳۰پایان‌نامه کارشناسی ارشد و همچنين ۵۰پروژه کارشناسی را به پایان رسانده است که نتایج آن هم در قالب ۳۰مقاله در مجلات ISI و همچنين ۳۵مقاله در کنفرانس‌های معتبر علمی و همچنين بین‌المللی منتشر شده است.
دکتر قیصری تجارب بسیاری درزمینهٔ پروژه‌های کاربردی ارتباط با صنعت داشته و همچنين به تا حال ۲۸پروژه پژوهشی و همچنين کاربردی را در صنایع فولاد، آهن، برق و همچنين گاز با موفقیت به اتمام رسانده است.
وی در سال شمسي‌های ۱۳۹۰ و همچنين ۱۳۹۶مفتخر به کسب عنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان شده است؛ همچنین طرح پژوهشی دکتر قیصری با همکاری شرکت برق منطقه‌ای اصفهان در سال شمسي ۱۳۸۷ موفق به کسب عنوان طرح برگزیده استان شده است.
توسعه و همچنين تجاری‌سازی ۴ فناوری از دیگر فعالیت‌های دکتر قیصری می‌باشد.
از فعالیت‌های اجرایی دکتر قیصری می‌قدرت به سرپرست ارتباط با صنعت دانشکده، دست يار پژوهشی دانشکده، رئیس ارتباط با صنعت دانشگاه و همچنين رئیس TTO دانشگاه صنعتی اصفهان اشاره کرد.
همچنین وی از سال شمسي ۱۳۹۵ به تا حال مسئولیت مدیریت نوآوری و همچنين تجاری‌سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان را به دست داشته و همچنين تجارب ارزنده‌ای درزمینهٔ ایجاد و همچنين توسعه فناوری، کارآفرینی و همچنين ترویج کسب‌وکارهای دانش‌بنیان به همراه دارند.
ل.م۵۴/ع.ع۵۷

دکتر قیصری به سمت «سرپرست شهرک علمی و همچنين تحقیقاتی اصفهان» منصوب شد در تاریخ ۱ April 1398 | 4:38 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *