سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خوزستان منصوب شد – شریف

سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خوزستان منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خوزستان منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر ایرج کاظمی‌نژاد را به عنوان سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خوزستان منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر کاظمی‌نژاد آمده است:
با عنایت به پذیرش استعفای جناب آقای دکتر مختاری از ریاست پارک علم و همچنين فناوری خوزستان، ضمن تشکر و همچنين آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری، به موجب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خوزستان منصوب می‌شوید.
امیدوارم با تعامل مؤثر با مدیران استان و همچنين دانشگاه‌های پهناور و بزرگ منطقه، شرایط توسعه کمی و همچنين کیفی پارک علم و همچنين فناوری خوزستان در عرصه‌های کالبدی و همچنين محتوایی، نقش‌آفرینی هر چه بیشتر آن هم در زیست‌بوم کارآفرینی و همچنين نوآوری منطقه و همچنين ارتقای جایگاه پارک را در عرصه علم و همچنين فناوری منطقه و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های توسعه‌ای منطقه فراهم آورید.
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان، پیروی از آموزه‌های اسلامی و همچنين مبانی علمی مأموریت‌ها و همچنين وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مصوّب حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين با جلب همکاری دانشگاهیان و همچنين صاحب‌نظران در مراکز دولتی و همچنين خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمائید.
دکتر ایرج کاظمی‌نژاد متولد سال شمسي ۱۳۴۴ در ماه‌شهرستان و همچنين استاد پایه ۳۶ تيم فیزیک دانشگاه شهید چمران اهواز است.
وی دانش‌آموخته کارشناسی فیزیک از دانشگاه شهید چمران اهواز، کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه تهران و همچنين دکتری تخصصی فیزیک از دانشگاه بریستول انگلستان می‌باشد.
از مسئولیت‌های اجرایی دکتر کاظمی نژاد می‌قدرت به رئیس دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز ۱۳۹۷ به تا حال، مدیر دفتر توسعه فناوری نانو  دانشگاه شهید چمران اهواز ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷، عضو کمیته علوم پایه نانوتکنولوژی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹، عضو تيم تخصصی نانوتکنولوژی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹، رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه شهید چمران اهواز ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴، سردبیر مجله پژوهش سیستم‌های بس‌ذره‌ای، دانشگاه شهید چمران از سال شمسي ۱۳۸۹ به تا حال، عضو هیئت مدیره انجمن فیزیک ایران از سال شمسي ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶ (دو دوره‌ای)، عضو کارگروه نظارت و همچنين ارزیابی آموزش عالی استان خوزستان ۱۳۹۵ به تا حال و همچنين عضو کارگروه تخصصی برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين گسترش آموزش عالی ۱۳۹۷ به تا حال اشاره کرد.
وی  چاپ بیش از ۱۰۰  مقاله علمی-پژوهشی در مجلات نمایه شده ISI و همچنين ISC، سه مورد  ثبت اختراع ملی، انجام شش طرح تحقیقاتی، بیش از ۱۷۰ مقاله در کنفرانس‌های ملی و همچنين بین‌المللی، استاد راهنمای بیش از ۴۵ دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیک و همچنين استاد راهنمای ۱۲ دانشجوی دکتری فیزیک، پژوهشگر برتر دانشگاه شهید چمران اهواز در سال شمسي‌های ۱۳۸۴، ۱۳۹۵ و همچنين ۱۳۹۷، مدیر پژوهشی برتر در استان خوزستان سال شمسي ۱۳۹۱، استاد نمونه آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز سال شمسي ۱۳۹۴را در کارنامه فعالیت‌های علمی و همچنين پژوهشی خود دارد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکتر بابک مختاری، رئیس سابق پارک علم و همچنين فناوری خوزستان در زمان تصدی مسئولیت این پارک قدردانی کرد.
ل.م۵۴/

سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خوزستان منصوب شد در تاریخ ۱۲ April 1398 | 2:57 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *