ضرورت بهره‌مندی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو از تأثیرات الگویی سیره کریمه اهل بیت(ع) در راستای تعالی معنوی – شریف

ضرورت بهره‌مندی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو از تأثیرات الگویی سیره کریمه اهل بیت(ع) در راستای تعالی معنوی – شریف

به نقل از شریف: ضرورت بهره‌مندی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو از تأثیرات الگویی سیره کریمه اهل بیت(ع) در راستای تعالی معنوی

همزمان با فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه(س)، آغاز دهه کرامت و همچنين روز ملی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده، دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری پیام تبریکی صادر کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری ضمن تبریک این ایام فرخنده اظهار امیدواری کرد: دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو با بهره‌مندی از تأثیرات الگویی از سیره کریمه اهل بیت (ع) در راستای تعالی معنوی و همچنين رشد علمی و همچنين اجتماعی گام بردارند.

متن کامل این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن سالروز ولادت فرخنده و همچنين سراسر نور کریمه اهل بیت (ع) حضرت فاطمه معصومه (س)، آغاز دهه کرامت و همچنين روز ملی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده را به محضر یکایک دانشگاهیان ارجمند به ویژه دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو تبریک و همچنين تهنیت عرض می‌نمایم.

حضرت فاطمه معصومه (س)، از بانوان فاضله ای بود که در طول حیات با برکت خود با بهره گیری از تعالیم تربیتی برادر بزرگوارش حضرت امام و پيشوا رضا (ع) همچنين و علاوه برسجایای ارزشمند اخلاقی و همچنين دینی، در عرصه علم و همچنين معارف بشری نیز سرآمد بانوان زمان خویش بود.

همچنین این بانوی بزرگوار با تأسی به پرچمدار کربلا حضرت زینب (س) با ترک زادگاهش، حامل پیام مظلومیت و همچنين معصومیت برادر گرانقدرش بود که این امر بیانگر نقش آفرینی اجتماعی ایشان است.

تقارن میلاد با سعادت این پهناور و بزرگ بانوی اسلام با آغاز دهه کرامت و همچنين روز ملی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده بسیار مهم و همچنين حائز اهمیت است.

دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو با الهام از سیره عملی آن هم حضرت می توانند همزمان با حضور اجتماعی مٶثر نسبت به تعالی معنوی و همچنين رشد علمی و همچنين اجتماعی خود گام برداشته و همچنين در مسیر توسعه کشور عزیزمان سهیم باشند. هرچند که در سال شمسي‌های اخیر حضور پررنگ آنان در عرصه علم آموزی و همچنين نیز سایر عرصه های اجتماعی، فرهنگی و همچنين… نوید قسمت و بخش رشد و همچنين بالندگی و همچنين بیانگر درک والای آنان از جایگاه رفیع خویش است، لکن امیدوارم به برکت این ایام فرخنده شاهد شکوفایی بیش از پیش این عزیزان در همه عرصه‌ها باشیم.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

ضرورت بهره‌مندی دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دانشجو از تأثیرات الگویی سیره کریمه اهل بیت(ع) در راستای تعالی معنوی در تاریخ ۱۳ April 1398 | 9:13 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *