لزوم وارد شدن دانشگاه های امروز به حوزه های فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين ارائه راه حل – شریف

لزوم وارد شدن دانشگاه های امروز به حوزه های فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين ارائه راه حل – شریف

به نقل از شریف: لزوم وارد شدن دانشگاه های امروز به حوزه های فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين ارائه راه حل

دکتر مجتبی صدیقی دست يار وزیر علوم و همچنين رئیس نهاد مسائل دانشجویان کشور در بازدید از مجتمع آموزش عالی فنی و همچنين مهندسی اسفراین گفت: دانشگاه امروز همچنين و علاوه بر کارکرد و همچنين مسئولیت‌های آموزشی و همچنين پژوهشی، وظایف جدیدی نیز در حوزه‌های فرهنگی و همچنين اجتماعی دارد و همچنين از این رو باید به این مسائل وارد شدن کرده و همچنين برای حل چالش ها و همچنين معضلات، راهکار ارائه دهند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از مجتمع آموزش عالی اسفراین، دکتر صدیقی با همراهی دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان ضمن حضور در شهرستان اسفراین و همچنين بازدید از مجتمع آموزش عالی فنی و همچنين مهندسی اسفراین در نشستی با حضور فرماندار شهرستان و همچنين رئیس و همچنين مسئولان مجتمع آموزش عالی اسفراین مهم‌ترین اولویت‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های این مجتمع آموزش عالی را بررسی کردند.
در این نشست با بیان اینکه دانشگاه امروز همچنين و علاوه بر کارکرد و همچنين مسئولیت‌های آموزشی و همچنين پژوهشی، وظایف جدیدی نیز در حوزه‌های فرهنگی و همچنين اجتماعی دارد، گفت: توسعه تعمیم در این دانشگاه مطلوب بوده و همچنين یکی از مزیت‌های مجتمع آموزش عالی اسفراین هم‌جواری آن هم با صنایع است که باید در راستای ارتباط ملموس دانشگاه با صنعت، اجرای طرح‌های کارورزی و همچنين توسعه و همچنين فراهم کردن زیرساخت‌ها و همچنين کمک به کسب‌وکار دانشجویان جزء برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها و همچنين اولویت‌های مدیران مجموعه قرار گیرد.
دکتر صدیقی با تأکید بر هم‌پوشانی دانشگاه‌های سطح استان اظهار داشت: دانشگاه‌های استان باید مکمل یکدیگر بوده و همچنين به یکدیگر در انتقال و همچنين تبادل تجارب و همچنين اطلاعات کمک کنند.
دکتر مصطفی حیدری رئیس مجتمع آموزش عالی فنی و همچنين مهندسی اسفراین نیز به ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و همچنين دستاوردهای این مجتمع و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پیش و همچنين روی این مرکز آموزش عالی پرداخت و همچنين در خصوص بهره بري و استفاده از ظرفیت خیرین و همچنين ساخت خوابگاه خیرساز این مجتمع و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات پیش رو جهت تکمیل و همچنين بهره‌برداری از آن هم نکاتی را بیان کرد.
فرماندار اسفراین نیز در سخنانی مجتمع آموزش عالی اسفراین را دارای رشد مطلوبی دانست و همچنين افزود: مأموریت‌گرایی دانشگاه‌ها باعث افزایش دانش علمی در دانشجویان می‌مي شود و همچنين در توسعه صنعت و همچنين دانشگاه مؤثر است.
طاهر رستمی با بیان اینکه هم‌جواری دانشگاه و همچنين صنعت یکی از مهم‌ترین مزیت‌های مجتمع آموزش عالی اسفراین می‌باشد اظهار داشت: با توجه به رشد جهشی مجتمع آموزش عالی اسفراین و همچنين امکانات و همچنين زیرساخت‌های مناسب، این مجتمع ظرفیت تبدیل‌شدن به دانشگاه صنعتی شمال شرق کشو را داراست.
در پایان این نشست مسئولان وزارت علوم درخصوص اختصاص بودجه به‌منظور تکمیل خوابگاه خیرساز در قسمت و بخش رفاهی از‌جمله رستوران مکمل، کمک به تعمیر و همچنين تجهیز اماکن ورزشی، تخصیص صددرصدی وام‌های دانشجویی دانشجویان مجتمع و همچنين همچنین اختصاص بودجه برای برگزاری مسابقات علمی و همچنين پژوهشی به‌منظور تجربه و مهارت بالا‌افزایی دانشجویان قول مساعد داده و همچنين ضمن بازدید از زیرساخت‌ها و همچنين اماکن دانشجوئی و همچنين فرهنگی، آموزشی و همچنين پژوهشی از نزدیک در جریان مهم‌ترین دستاوردها، اقدامات و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پیش و همچنين روی مجتمع آموزش عالی اسفراین قرار گرفتند.
س.س۵۱/ل.م۵۴/ع.ع۵۷

لزوم وارد شدن دانشگاه های امروز به حوزه های فرهنگی و همچنين اجتماعی و همچنين ارائه راه حل در تاریخ ۹ April 1398 | 3:59 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *