نمایش اخلاق ایرانی – اسلامی؛ از مأموریت‌های اصلی‌ ورزشکاران در رقابت‌های جهانی – شریف

نمایش اخلاق ایرانی – اسلامی؛ از مأموریت‌های اصلی‌ ورزشکاران در رقابت‌های جهانی – شریف

به نقل از شریف: نمایش اخلاق ایرانی – اسلامی؛ از مأموریت‌های اصلی‌ ورزشکاران در رقابت‌های جهانی

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با تأکید بر حفظ جایگاه شهروندان و مردم شهر ایران در مجامع جهانی توسط تیم‌های اعزام شده به رقابت‌ های سی‌امین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان – ایتالیا، نمایش اخلاق ایرانی – اسلامی را شامل مأموریت‌های اصلی این ورزشکاران دانست.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در آیین بدرقه کاروان اعزامی به رقابت‌های سی‌امین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان – ایتالیا که امروز (یکشنبه) با حضور برخی از مسئولان ورزشی کشور در محل این وزارت خانه برگزار شد، ضمن ابراز امیدواری نسبت به آمادگی تیم‌‌های اعزام شده و همچنين کسب موفقیت در این رقابت‌ها گفت: قطعا دانشجویان ورزشکار کشور، با نظر، باور و همچنين روحیه‌ای که دارند، در سی‌امین یونیورسیاد ورزشی دانشجویان جهان خواهند درخشید.
وی با تأکید بر اینکه تیم‌های اعزام شده به این رقابت‌ها نمایندگان شهروندان و مردم شهر ایران در عرصه جهانی خواهند بود و همچنين باید با داشتن اعتماد به‌نفس و همچنين خودباوری، جایگاه شهروندان و مردم شهر را در مجامع جهانی به خوبی نشان دهند، نمایش اخلاق ایرانی – اسلامی  را شامل مأموریت‌های ورزشکاران در این رقابت‌ها دانست.
ز.ح ۷۴/ل.م۵۴/ع.ع۵۷

نمایش اخلاق ایرانی – اسلامی؛ از مأموریت‌های اصلی‌ ورزشکاران در رقابت‌های جهانی در تاریخ ۲ April 1398 | 1:08 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *