وزرای علوم ایران و همچنين پاکستان بر نقش همکاری‌های علمی در توسعه روابط تاکید کردند – شریف

وزرای علوم ایران و همچنين پاکستان بر نقش همکاری‌های علمی در توسعه روابط تاکید کردند – شریف

به نقل از شریف: وزرای علوم ایران و همچنين پاکستان بر نقش همکاری‌های علمی در توسعه روابط تاکید کردند

وزیرعلوم، تحقیقات و همچنين فناوری در دیدار با وزیر علوم و همچنين فناوری پاکستان با تأکید بر اشتراکات فرهنگی و همچنين تاریخی، نقش همکاری‌های علمی در توسعه روابط را مهم و همچنين اساسی دانستند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر منصور غلامی در دیدار با فؤاد حسین، وزیر علوم و همچنين فناوری پاکستان که در حاشیه اجلاس بنیاد علمی اکو در دانشگاه اصفهان برگزارشد، با اشاره به اشتراکات سازمانی، فرهنگی و همچنين تاریخی ایران و همچنين پاکستان گفت: تبادل علمی، نقش مهمی در روابط میان دو کشور بازی می‌کند و همچنين البته باید زمینه‌های همکاری میان دوکشور تقویت مي شود.

فواد حسین، وزیرعلوم و همچنين فناوری پاکستان نیز در این دیدار گفت: روابط علمی کشورهای منطقه بویژه ایران و همچنين پاکستان، نقش مهمی در فعال شدن نهاد همکاری‌های اقتصادی (اکو) و همچنين نهاد‌های وابسته شامل بنیاد علمی اکو دارد.

وزیرعلوم و همچنين فناوری پاکستان اظهار امیدواری کرد که روابط میان دو کشور توسعه یابد.

گفتنی است دکترفواد حسین به منظور شرکت در اجلاس بنیاد علمی اکو که به میزبانی دانشگاه اصفهان در حال برگزاری است، به ایران سفر کرده است.

ع. ع ۵۷

وزرای علوم ایران و همچنين پاکستان بر نقش همکاری‌های علمی در توسعه روابط تاکید کردند در تاریخ ۱۸ April 1398 | 10:16 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *