وزیر علوم از حوزه برگزاری آزمون سراسری سال شمسي ۹۸ بازدید کرد – شریف

وزیر علوم از حوزه برگزاری آزمون سراسری  سال شمسي ۹۸ بازدید کرد – شریف

به نقل از شریف: وزیر علوم از حوزه برگزاری آزمون سراسری سال شمسي ۹۸ بازدید کرد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، صبح امروز پنجشنبه ۱۳ تیرماه با حضور در دانشکده ادبیات و همچنين علوم انسانی دانشگاه شهیدبهشتی از حوزه برگزاری آزمون در این دانشگاه بازدید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی را در این بازدید، دکتر سیدحسن صدوق، رئیس دانشگاه شهید بهشتی، دکتر ابراهیم خدایی، رئیس نهاد سنجش آموزش کشور و همچنين دکتر مسعود شمس قسمت و بخش، مشاور وزیر و همچنين مدیرکل دفتر وزارتی و همچنين دکتر علیرضا عبداللهی‌نژاد مدیر کل روابط عمومی وزارت علوم همراهی کردند.

وزیر علوم بعد از بازدید از یکی از حوزه‌های برگزاری آزمون سراسری دانشگاه‌ها در دانشگاه شهید بهشتی در ارتباطی زنده با مخاطبان شبکه خبر و همچنين خبرهاي جديد ساعت ۹ بامداد شبکه یک در مورد آزمون سراسری امسال توضیح داد و همچنين سپس به صورت مبسوط با خبرنگاران رسانه‌های متنوع و گوناگون و مختلف مصاحبه کرد.

در آزمون کنکور سراسری سال شمسي ۱۳۹۸ تعداد یک میلیون و همچنين ۱۱۹ هزار و همچنين ۱۵ داوطلب ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۱۶۴ هزار و همچنين ۲۴۱ فرد يا شخص در تيم ریاضی و همچنين فنی و همچنين تعداد ۲۸۲ هزار و همچنين ۳۰۶ فرد يا شخص در تيم علوم انسانی شرکت نموده اند.

کارنامه اولیه در دهه دوم مردادماه ۹۸ و همچنين نتایج نهایی آزمون سراسری سال شمسي ۹۸ در نیمه دوم شهریورماه منتشر می‌مي شود.

چهل و همچنين نهمین آزمون سراسری دانشگاه‌ها و همچنين موسسات آموزش عالی کشور در دوره کارشناسی طی دو روز برگزار خواهد شد.

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

وزیر علوم از حوزه برگزاری آزمون سراسری سال شمسي ۹۸ بازدید کرد در تاریخ ۱۳ April 1398 | 11:21 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *