کارگاه آموزشی «بهینه‌سازی مصرف انرژی» ویژه بانوان شاغل ستاد وزارت علوم برگزار شد – شریف

کارگاه آموزشی «بهینه‌سازی مصرف انرژی» ویژه بانوان شاغل ستاد وزارت علوم برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: کارگاه آموزشی «بهینه‌سازی مصرف انرژی» ویژه بانوان شاغل ستاد وزارت علوم برگزار شد

کارگاه آموزشی بهینه‌سازی مصرف انرژی ویژه بانوان شاغل در ستاد وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری امروز (شنبه) با همکاری معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری، در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت خانه برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، نظر به اهمیت مقوله آموزش در مدیریت سبز و همچنين با توجه به نقش تأثیرگذار زنان در اصلاح الگوی مصرف و همچنين تغییر رفتار، این کارگاه آموزشی با هدف آگاهی‌بخشی در زمینه بهینه‌سازی مصرف انرژی و همچنين محیط‌زیست، همگام با تحقق مدیریت سبز در قسمت و بخش آموزش برگزار گردید.
مجری برگزاری کارگاه مذکور تشکل شهروندان و مردم شهر‌نهاد ملی حفاظت از محیط زیست و همچنين منابع طبیعی می‌باشد که این تشکل در راستای بهینه‌سازی و همچنين اصلاح الگوی مصرف در منابع زیستی کشور، موافقت‌نامه‌ای را با پروژه «بهینه‌سازی مصرف انرژی و همچنين محیط زیست در ساختمان» وابسته به معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب عمران نهاد ملل متحد (UNDP) و همچنين با هدف آگاهی عمومی در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان منعقد کرده است.
س.س۵۱/ل.م۵۴

کارگاه آموزشی «بهینه‌سازی مصرف انرژی» ویژه بانوان شاغل ستاد وزارت علوم برگزار شد در تاریخ ۱ April 1398 | 2:48 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *