آیین تکریم و همچنين معارفه مدیرکل تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات وزارت علوم برگزار شد – شریف

آیین تکریم و همچنين معارفه مدیرکل تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات وزارت علوم برگزار شد – شریف

به نقل از شریف: آیین تکریم و همچنين معارفه مدیرکل تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات وزارت علوم برگزار شد

آیین تکریم و همچنين معارفه مدیرکل تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات وزارت علوم، با حضور دکتر محمدتقی نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع این وزارت خانه برگزار شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور در این آئین که در محل این وزارت برگزار شد، با تقدیر و همچنين تشکر از زحمات دکتر علی معینی مدیرکل سابق این اداره گفت: حوزه‌هایی مانند حوزه تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات از اداراتی است که از حساسیت بسیاری برخوردار است زیرا این قسمت و بخش نه‌تنها حوزه ستاد وزارت علوم، بلکه راه ارتباطی حوزه ستادی را با کلیه دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی را شامل می‌مي شود.

وی با اشاره به تلاش‌های دکتر معینی و همچنين همکارانشان در حوزه IT گفت: همه باید تلاش کنیم در صورتي که از لحاظ سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری کمبودی وجود دارد آن هم را برطرف کنیم و همچنين با توجه به رتبه دومی ستاد وزارت علوم در زمینه فناوری اطلاعات در بین وزارت خانه‌های حکومت این نقطه حائز اهمیت است که این حوزه از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و همچنين حفظ و همچنين ارتقا این رتبه باید در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه دکتر علی معینی مدیرکل سابق تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات وزارت علوم گفت: هدف و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی در حوزه فناوری اطلاعات بر اساس مصوبات آئین‌نامه‌های بالادستی و همچنين تکالیفی است که هیئت حکومت بر عهده وزارت خانه قرار داده است و همچنين یکی از امتیازات ما در کسب رتبه دوم در میان سایر وزارت خانه‌های حکومت، تلاش و همچنين همدلی همکاران در این حوزه بوده است.

وی افزود: یکی از کارهای مهم در این دوره، استقرار درگاه تبادل اطلاعات بین حوزه ستادی و همچنين دانشگاه‌ها بوده و همچنين سامانه HES توانسته اطلاعات اعضای هیئت‌علمی کل کشور، اسامی دانشگاه‌ها، اسامی کلیه رشته‌ها و همچنين رشته محل‌ها و همچنين سایر اطلاعات دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی را در یکجا گردآوری و همچنين در اختیار دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی و همچنين همکاران قرار دهد.

دکتر معینی با اشاره به اینکه برای رسیدن به وضعیت مطلوب مسیر طولانی در پیش است، گفت: تعیین شاخص‌ها، راه‌های بهینه و همچنين تبدیل ساختار درختی و همچنين سلسله مراتبی به سیستم شبکه‌ای از مهم‌ترین کارهای پیش روی اداره کل تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات است.

در ادامه این نشست دکتر مقصود عباسپور سرپرست اداره کل تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات نیز با تشکر از تلاش‌های دکتر معینی گفت: حفظ رتبه دومی در بین وزارت خانه‌ها و همچنين سرمایه‌گذاری برای ارتقای این رتبه از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مهم پیشرو است و همچنين باید با برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی و همچنين پشتیبانی به نتایج دلخواه برسیم.

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از سرويس ها و خدمات ارزشمند دکتر معینی، حکم سرپرستی اداره کل تحول ادرای و همچنين فناوری اطلاعات وزارت علوم به دکتر مقصود عباسپور اعطا شد.

س. س ۵۱/ ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

آیین تکریم و همچنين معارفه مدیرکل تحول اداری و همچنين فناوری اطلاعات وزارت علوم برگزار شد در تاریخ ۱۶ May 1398 | 10:08 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *