دکتر نظرپور: با صیانت نفس و همچنين سعه‌صدر حافظ آبروی اشخاص باشیم – شریف

دکتر نظرپور: با صیانت نفس و همچنين سعه‌صدر حافظ آبروی اشخاص باشیم – شریف

به نقل از شریف: دکتر نظرپور: با صیانت نفس و همچنين سعه‌صدر حافظ آبروی اشخاص باشیم

دکتر محمدتقی نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع انسانی وزارت علوم و همچنين دبیر هیئت مرکزی گزینش کارکنان در آیین تکریم و همچنين معارفه مدیر هسته مرکزی گزینش وزارت علوم با تأکید بر حساسیت زیاد کار در این حوزه گفت: افرادی که در این حوزه به‌عنوان بررسي کننده و پروهشگر مشغول به کار خواهند بود باید با صیانت نفس و همچنين سعه‌صدر حافظ آبروی اشخاص باشند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور افزود: حساسیت و همچنين سختی کار در این قسمت و بخش، پاسخگویی را مشکل می‌سازد و همچنين تصمیم‌گیری‌ها باید با دقت و همچنين وسواس زیادی صورت گیرد زیرا وقتی دقت و همچنين وسواس در قسمت و بخش هسته و همچنين تجدیدنظر انجام مي شود در حوزه هیئت مرکزی گزینش هم کار راحت‌تر می‌مي شود.
وی در ادامه گفت: هنگام تصمیم‌گیری‌ها در نظر گرفتن قانون، آئین‌نامه اجرایی و همچنين مجموعه دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها با رعایت دقیق موازین شرعی و همچنين عرفی امری ضروری است. در گزینش مراکز آموزش عالی همچنین میزان حال فعلی اشخاص است. لحاظ حال فعلی از وظایف هسته در بررسی اولیه در هر یک از مراحل اشتغال، تمدید قرارداد یا پیمان، تبدیل وضعیت استخدامی و همچنين … می‌باشد.
دبیر هیئت مرکزی گزینش کارکنان وزارت علوم گفت: نقطه مهم دیگری که باید موردتوجه قرار گرفته مي شود به‌روزرسانی پرونده‌ها و همچنين تسریع در اظهارنظرها می‌باشد و همچنين باید سعی مي شود با پرداخت به‌موقع حق‌الزحمه محققان از تأخیر در رسیدگی به پرونده‌ها خودداری و همچنين از نگرانی اشخاص کاسته مي شود.
دکتر نظرپور هسته مرکزی گزینش وزارت علوم را چشم‌وچراغ دانشگاه‌ها و همچنين پژوهشگاه‌ها دانست و همچنين گفت: حساسیت در کار، به‌روزرسانی پرونده‌ها، دقت در رسیدگی و همچنين حفظ آبروی اشخاص در حوزه ستاد باعث می‌مي شود که الگو و همچنين سرلوحه کار در دانشگاه‌ها هم باشیم.
در ادامه این نشست از سرويس ها و خدمات دکتر محمد رنجپور، رئیس سابق هسته مرکزی گزینش قدردانی و همچنين عباسعلی ناصری به‌عنوان مدیر جدید هسته گزینش معرفی شد.
س. س ۵۱/ ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

دکتر نظرپور: با صیانت نفس و همچنين سعه‌صدر حافظ آبروی اشخاص باشیم در تاریخ ۲۳ May 1398 | 3:38 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *