ملاک تقدیر از داوطلبان برتر؛ اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری توسط نهاد سنجش آموزش کشور باشد – شریف

ملاک تقدیر از داوطلبان برتر؛ اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری توسط نهاد سنجش آموزش کشور باشد – شریف

به نقل از شریف: ملاک تقدیر از داوطلبان برتر؛ اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری توسط نهاد سنجش آموزش کشور باشد

دکتر ابراهیم خدایی، دست يار وزیر علوم و همچنين رئیس نهاد سنجش کشور در بخشنامه‌ای به استانداران و همچنين مدیران نهاد آموزش‌وپرورش‌ استان‌های کشور گفت: ملاک هرگونه تقدیر و همچنين تشویق از داوطلبان برتر در سطح استان و همچنين یا شهرستان‌ها در آزمون‌هایی که توسط این نهاد برگزار می‌مي شود، باید اطلاعاتی باشد که به‌روش مستقیم بعد از برگزاری آزمون و همچنين اعلام نتایج نهایی از نهاد سنجش آموزش کشور اخذ می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر خدایی در این بخشنامه آورده است:
با توجه به موارد ديدن شده در سنوات قبل، بعضی داوطلبان آزمون سرسری با جعل مدارک آزمون و همچنين کارنامه خود در برخی استان‌ها یا شهرستان‌ها مورد تشویق و همچنين تقدیر مسئولان قرارگرفته‌اند. با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال شمسي ۱۳۹۸، خواهشمند است دستور فرمایید ملاک هرگونه تقدیر و همچنين تشویق از داوطلبان برتر در سطح استان و همچنين یا شهرستان‌ها در آزمون‌هایی که توسط این نهاد برگزار می‌مي شود، اطلاعاتی باشد که به‌روش مستقیم بعد از برگزاری آزمون و همچنين اعلام نتایج نهایی از نهاد سنجش آموزش کشور اخذ می‌مي شود و همچنين از پذیرش اطلاعاتی که توسط خود داوطلب ارائه می‌مي شود، جدا خودداری فرمایند.
گفتنی است اطلاعات نفرات برتر هر استان، بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال شمسي ۱۳۹۸ در مهرماه به مدیران کل نهاد آموزش‌وپرورش استان ارسال خواهد شد.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

ملاک تقدیر از داوطلبان برتر؛ اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری توسط نهاد سنجش آموزش کشور باشد در تاریخ ۲۳ May 1398 | 9:40 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *