نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و همچنين تقویت امید، نشاط و همچنين بالندگی در جامعه – شریف

نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و همچنين تقویت امید، نشاط و همچنين بالندگی در جامعه – شریف

به نقل از شریف: نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و همچنين تقویت امید، نشاط و همچنين بالندگی در جامعه

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن “هفدهم مردادماه؛ روز روزنامه نويس و خبرنگار”، بر نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و همچنين تقویت امید، نشاط و همچنين بالندگی در جامعه تأکید کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام دکتر غلامی به شرح زیر است:

 

«ن و همچنينَالْقَلَمِ و همچنينَمَا یَسْطُرُونَ»

جهان امروز جهان ارتباطات و همچنين رسانه‌هاست و همچنين زندگی در عصر حاضر بدون رسانه و همچنين خبر قابل تصور نیست. در چنین زمانه‌ای، خبرنگاران و همچنين اصحاب رسانه به‌مثابه سفیران عرصه دانایی و همچنين روایتگران صادق و همچنين امین شهروندان و مردم شهر نقشی بی‌بدیل در افزایش سطح آگاهی و همچنين تقویت امید، نشاط و همچنين بالندگی در جامعه ایفا می‌کنند.

بر این باورم اطلاع‌رسانی دقیق، شفاف و همچنين مناسب دستاوردهای مجموعه پهناور و بزرگ آموزش عالی و همچنين انعکاس بهنگام روند رشد شتابان فعالیت‌های پژوهشی و همچنين فناورانه به جامعه علمی و همچنين دانشگاهی و همچنين ملت شریف ایران، مرهونِ سرويس ها و خدمات ارزشمند و همچنين تلاش‌های صادقانه خبرنگارانی است که با رعایت اصول و همچنين اخلاق حرفه‌ای در آگاهی‌بخشی، روشنگری، تقویت امید اجتماعی در میان نخبگان و همچنين آحاد جامعه به ایفای نقش می‌پردازند.

اینجانب ضمن پاسداشت تلاش‌های حرفه‌ای خبرنگاران و همچنين صاحبان قلم، “هفدهم مردادماه؛ روز روزنامه نويس و خبرنگار” را تبریک می‌گویم و همچنين از درگاه خداوند متعال، سلامتی، سعادت و همچنين توفیق خدمت در راه حقیقت و همچنين تعالی روزافزون ایران عزیز را مسئلت دارم.

امیدوارم با استعانت از الطاف الهی، بهره‌گیری از سرمایه‌ها و همچنين ظرفیت‌های گران‌سنگ جامعه علمی و همچنين نخبگانی کشور و همچنين همکاری‌های ارزنده اصحاب محترم رسانه، بتوانیم بیش‌ازپیش در مسیر توسعه و همچنين تعالی ایران اسلامی و همچنين کمک به حل معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين مسائل اساسی جامعه و همچنين شهروندان و مردم شهر گام‌های مؤثرتری برداریم؛ ان‌شاءالله.

ل.م ۵۴/ ع. ع۵۷

نقش بی‌بدیل اصحاب رسانه در افزایش سطح آگاهی و همچنين تقویت امید، نشاط و همچنين بالندگی در جامعه در تاریخ ۱۶ May 1398 | 2:10 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *