تخصیص ۷۸۵ میلیارد ریال برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارت علوم – شریف

تخصیص ۷۸۵ میلیارد ریال برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارت علوم – شریف

به نقل از شریف: تخصیص ۷۸۵ میلیارد ریال برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارت علوم

دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری گفت: دکتر محمدباقر نوبخت دست يار رئیس جمهور و همچنين رئیس نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور، دستور تخصیص ۷۸۵ میلیارد ریال برای پرداخت پاداش خدمت بازنشستگان وزارت علوم را صادر کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدتقی نظرپور اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر این وزارت، نهاد برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين بودجه کشور، در مکاتبه‌ای با وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری دستور تخصیص مبلغ ۷۸۵ میلیارد ریال برای پرداخت بخشی از مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه‌ها، مراکز و همچنين موسسات آموزش‌عالی و همچنين پژوهشی و همچنين پارک های علم و همچنين فناوری را صادر کرد.
وی افزود: در این ابلاغیه تاکید شده است که تخصیص اعتبار پیش‌بینی شده به میزان صددر صد می‌باشد.
دکتر نظرپور تصریح کرد: اگرچه تخصیص اعلام شده تکافوی مطالبات تمامی بازنشستگان را نخواهد داد، لیکن با توجه به اینکه مطالبات تا پایان سال شمسي ۱۳۹۶ به روش کامل پرداخت گردیده است امیدوار هستیم قسمت و بخش قابل ملاحظه‌ای از مطالبات بازنشستگان سال شمسي ۱۳۹۷ با این تخصیص تأمین مي شود.
به گفته دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، پاداش بازنشستگان بر حسب اولویت زمان بازنشستگی پرداخت خواهد شد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

تخصیص ۷۸۵ میلیارد ریال برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارت علوم در تاریخ ۴ June 1398 | 4:22 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *