دانشکده علوم زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان افتتاح شد – شریف

دانشکده علوم زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان افتتاح شد – شریف

به نقل از شریف: دانشکده علوم زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان افتتاح شد

همزمان با ششمین روز از هفته حکومت و همچنين سفر دکتر منصور غلامی، وزیر علوم ،تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين هیئت همراه به استان زنجان، دانشکده علوم زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان افتتاح شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری زنجان، کار ساخت دانشکده علوم زمین از سال شمسي ۱۳۹۳ آغاز و همچنين در مساحت ۶۳۸۰ به عنوان یکی از پروژه‌های تحقق یافته سفر رییس جمهوری به استان زنجان به اتمام رسید.
دکتر غلامی همچنین از نمایشگاه واحدهای فناور پارک علم و همچنين فناوری زنجان و همچنين دستاوردهای علمی و همچنين پژوهشی و همچنين آزمایشگاه‌های شاخص دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان نیز بازدید کرد.
گفتنی است در این آیین دکتر محمد تقی نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، پروفسور یوسف ثبوتی، دکتر حقیقی، استاندار زنجان، دکتر وقفچی، نماینده شهروندان و مردم شهر زنجان در مجلس شورای اسلامی، مهندس مجتبی شهیدی، رئیس پارک علم و همچنين فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و همچنين جمعی از مدیران دانشگاهی و همچنين استانی نیز حضور داشتند.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دانشکده علوم زمین دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان افتتاح شد در تاریخ ۷ June 1398 | 11:29 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *