دانشگاه پیام نور در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است – شریف

دانشگاه پیام نور در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است – شریف

به نقل از شریف: دانشگاه پیام نور در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است

دکتر مسعود شمس قسمت و بخش مشاور وزیر و همچنين مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری با اشاره به قبولی ۳۰درصدی دانش‌آموختگان دانشگاه پیام نور در مقاطع بالاتر و همچنين آزمون‌های استخدامی گفت: این دانشگاه در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و همچنين بختیاری، دکتر شمس قسمت و بخش در آیین دانش آموختگی ۳۰۰ دانشجوی دانشگاه پیام نور چهارمحال و همچنين بختیاری اظهار داشت: از مجموع ۴ میلیون جمعیت دانشجویان کشور ۱۲ قسمت و بخش مرتبط به دانشگاه پیام نور است و همچنين این دانشجویان می‌توانند به راحتی با دانشجویان دانشگاه‌های هر روز خدا و همچنين حضوری رقابت کنند.

مشاور وزیر علوم، خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور نقش بسیار ویژه ای در گسترش عدالت آموزش عالی در کشور داشته به طوری که امروزه دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده و همچنين پسران جوان می‌توانند بدون نیاز و همچنين دغدغه عزیمت به منطقه ها و مناطق دیگر در مرکز محل زندگی خود به‌تحصیل بپردازند.

دکتر شمس قسمت و بخش ادامه داد: در ابتدای انقلاب در کشور ۱۷۰ هزار دانشجو در کشور داشتیم ولي بايد توجه داشت امروز دانشجویان فعلی پیام نور نزدیک به ۳ برابر این تعداد است.

وی افزود: بدون تردید دانشگاه پیام نور یکی از افتخارات علمی و همچنين ارزشمند کشور است و همچنين به بالندگی روز افزون این دانشگاه امیدوار هستیم و همچنين البته مدیران نیز قدر این فرصت مغتنم را می دانند.

گفتنی است جشن فارغ التحصیلی ۳۰۰ دانشجو مراکز و همچنين واحدهای دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و همچنين بختیاری، همزمان با هفته حکومت و همچنين با حضور خانواد‌ه های دانشجویان دانش‌آموخته با حضور دست يار فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور و همچنين سایر مدیران در فرهنگ سرای پهناور و بزرگ شهرکرد برگزار شد

ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

دانشگاه پیام نور در تربیت دانشجویان خودباور کاملا موفق بوده است در تاریخ ۶ June 1398 | 1:04 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *