دکتر حسن ختن لو به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» منصوب شد – شریف

دکتر حسن ختن لو به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر حسن ختن لو به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر حسن ختن لو را به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی همدان منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر ختن لو آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه صنعتی همدان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، اهتمام ورزید.

دکتر حسن ختن لو متولد ۱۳۵۲ همدان و همچنين دانشیار پایه ۲۷ تيم مهندسی کامپیوتر دانشگاه بوعلی سیناست. وی راهنمایی و همچنين مشاوره بیش از ۵۰ پایان نامه دکتری و همچنين کارشناسی ارشد وچاپ و همچنين ارائه بیش از ۸۰ مقاله علمی در مجلات و همچنين کنفرانس‌های معتبر داخلی و همچنين بین المللی را دارا می‌باشد.

از سوابق اجرایی وی می‌قدرت به دست يار پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا، مدیر فناوری اطلاعات و همچنين ارتباطات دانشگاه بوعلی سینا، ریاست بنیاد نخبگان استان همدان، راه اندازی و همچنين ریاست مرکز رشد فناوری اطلاعات همدان، عضو هیأت اجرایی جذب دانشگاه بوعلی سینا وعضویت در چندین انجمن و همچنين کمیسیون دائمی هیأت امنا اشاره کرد.

وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای ضمن پذیرش استعفای دکتر محمود نیلی از ریاست دانشگاه صنعتی همدان، از سرويس ها و خدمات و همچنين تلاش‌های وی در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

‌‌‌‌‌‌‌

دکتر حسن ختن لو به سمت «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» منصوب شد در تاریخ ۱۷ June 1398 | 9:39 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *