دکتر سعدالله نصیری قیداری به سمت «سرپرست دانشگاه شهید بهشتی» منصوب شد – شریف

دکتر سعدالله نصیری قیداری به سمت «سرپرست دانشگاه شهید بهشتی» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر سعدالله نصیری قیداری به سمت «سرپرست دانشگاه شهید بهشتی» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر سعدالله نصیری قیداری را به سمت «سرپرست دانشگاه شهیدبهشتی» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر نصیری قیداری آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه شهیدبهشتی منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشگاه، امکانات و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه، اهتمام ورزید.
دکتر سعدالله نصیری قیداری متولد ۱۳۳۸ در شهرستان خدابنده زنجان و همچنين استاد تمام پایه ۲۹ رشته فیزیک در دانشگاه شهید بهشتی است. راهنمایی و همچنين مشاوره بیش از ۴۰ رساله دکتری تخصصی و همچنين پایان نامه کارشناسی ارشد، چاپ ۴۰ مقاله در مجلات معتبر بین المللی، ارائه بیش از ۶۰ مقاله در کنفرانس‌های معتبر ملی و همچنين بین المللی شامل سوابق علمی وی می‌باشد.
عهده دار بودن مسئولیت “معاونت حقوقی و همچنين مسائل مجلس وزارت علوم”، “دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو” و همچنين “نماینده شهروندان و مردم شهر زنجان در مجلس شورای اسلامی” شامل مهمترین سوابق مهم اجرایی دکتر نصیری قیداری به شمار می‌رود.
در پیشینه فعالیت‌های اجرایی، علمی و همچنين پژوهشی وی می‌قدرت به مواردی همچون مدیر تيم فیزیک دانشگاه زنجان، رئیس دانشکده علوم دانشگاه زنجان، دست يار آموزشی دانشگاه زنجان، رئیس کمیسیون دائمی هیئت امنای دانشگاه شیراز و همچنين دانشگاه صنعتی شیراز و همچنين نیز مؤسسات زیر مجموعه آنها، رئیس انجمن نجوم ایران، نایب رئیس انجمن فیزیک ایران و همچنين همچنین عضویت در انجمن‌ها و همچنين هیأت تحریریه مجلات علمی اشاره کرد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه ای ضمن پذیرش استعفای دکتر سیدحسن صدوق از ریاست دانشگاه شهید بهشتی از سرويس ها و خدمات و همچنين تلاش‌های وی در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ر. ب ۴۲/ ع. ع ۵۷

دکتر سعدالله نصیری قیداری به سمت «سرپرست دانشگاه شهید بهشتی» منصوب شد در تاریخ ۱۱ June 1398 | 1:25 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *