دکتر غلامی به ارومیه، شهرکرد و همچنين زنجان سفر می‌کند – شریف

دکتر غلامی به ارومیه، شهرکرد و همچنين زنجان سفر می‌کند – شریف

به نقل از شریف: دکتر غلامی به ارومیه، شهرکرد و همچنين زنجان سفر می‌کند

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در ادامه سفرهای استانی خود در هفته حکومت، بعد از سفر به کردستان، به استان های آذربایجان غربی، چهار محال و همچنين بختیاری و همچنين زنجان سفر می کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی، در جریان سفرهای استانی خود در هفته حکومت که از بعدازظهر جمعه اول شهریورماه با سفر به استان کردستان آغاز شد، فردا (دوشنبه) به آذربایجان غربی سفر مي کند.
حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه ارومیه، سخنرانی در آئین افتتاح همایش ملی علوم باغبانی، افتتاح نیروگاه خورشیدی ۴۰۰ کیلوواتی دانشگاه ارومیه، دیدار با استاندار ارومیه، نشست با رؤسای دانشگاه‌ها و همچنين مراکز آموزش عالی استان و همچنين استادان پیشکسوت شامل مهمترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سفر دکتر غلامی به ارومیه است.
امضای تفاهم‌نامه واگذاری ۱۷ هکتار از اراضی دانشگاه ارومیه به پارک علم و همچنين فناوری استان، افتتاح و همچنين بازدید از مرکز نوآوری و همچنين استارتاپی مشترک دانشگاه و همچنين پارک علم و همچنين فناوری استان از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های این سفر به شمار می‌رود.
بعد از استان‌های کردستان و همچنين آذربایجان غربی، وزیر علوم در سومین ایستگاه سفرهای استانی خود در هفته حکومت به چهارمحال و همچنين بختیاری سفر مي کند.
شرکت در مراسم چهل‌سالگی دانشگاه شهرکرد، تقدیر از برترین‌های ادوار، رؤسای ادوار و همچنين خیرین ادوار دانشگاه شهرکرد، دیدار با رؤسای دانشگاه‌های استان و همچنين اعضای شورای دانشگاه و همچنين بازدید از پارک علم و همچنين فناوری استان چهارمحال و همچنين بختیاری شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سفر یک روزه دکتر غلامی به این استان است.
افتتاح سردر ورودی و همچنين بلوار و همچنين میدان مرکزی دانشگاه شهرکرد، تکمیل و همچنين تجهیز سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی دانشگاه شهرکرد و همچنين همچنین تکمیل و همچنين تجهیز سالن کنفرانس و همچنين آمفی‌تئاتر دانشکده ادبیات از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در سفر به این شهرستان است.
وزیر علوم، در ایستگاه پایانی سفرهای استانی خود در هفته حکومت ۱۲ پروژه دانشگاهی را در دانشگاه زنجان افتتاح مي کند.
این پروژه‌ها شامل احداث و همچنين تجهیز دانشکده علوم زمین، دانشکده معماری و همچنين هنر و همچنين محوطه پیرامون، دانشکده کشاورزی، گلخانه تحقیقاتی و همچنين پژوهشی، ساختمان مدیریت و همچنين کنترل مرکزی گلخانه تحقیقاتی، پیست دوومیدانی و همچنين زمین فوتبال، پکیج تصفیه فاضلاب مجتمع خوابگاهی خواهران و همچنين سلف‌سرویس مرکزی (حجم ۶۶۰ مترمکعب در شبانه‌روز)، ساختمان غذاخوری و همچنين سالن مطالعه دانشجویان دختر، توسعه شبکه گازرسانی فشارقوی دانشگاه به طول ۲۵۰۰ متر، ساختمان پست برق و همچنين دیزل ژنراتور با تجهیزات مربوطه به مساحت ۱۷۰ مترمربع، آزمایشگاه مرکزی و همچنين پارکینگ پشت دانشکده معدن به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع است.
از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در ایستگاه چهارم و همچنين پایانی استانی خود در هفته حکومت می‌قدرت به شرکت در شورای دانشگاه زنجان، بازدید از پارک علم و همچنين فناوری استان و همچنين شرکت در جشنواره استانی شهید رجایی اشاره کرد.
ه. ع ۷۳/ ل. م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر غلامی به ارومیه، شهرکرد و همچنين زنجان سفر می‌کند در تاریخ ۳ June 1398 | 4:37 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *