دکتر غلامی وارد استان چهارمحال و همچنين بختیاری شد – شریف

دکتر غلامی وارد استان چهارمحال و همچنين بختیاری شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر غلامی وارد استان چهارمحال و همچنين بختیاری شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين هیئت همراه، صبح امروز (سه شنبه) در ادامه سفرهای استانی خود در هفته حکومت، بعد از سفر به استان های کردستان و همچنين آذربایجان غربی، وارد شهرکرد شد و همچنين مورد استقبال استاندار، روسای دانشگاه‌های چهار محال و همچنين بختیاری و همچنين مسئولان استانی قرار گرفت.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامی، در جریان سفرهای استانی خود در هفته حکومت که از بعدازظهر جمعه اول شهریورماه با سفر به استان کردستان آغاز شد، روز دوشنبه به ارومیه رفت و همچنين چند طرح عمرانی-دانشگاهی را افتتاح کرد.

بعد از استان‌های کردستان و همچنين آذربایجان غربی، وزیر علوم در سومین ایستگاه سفرهای استانی خود در هفته حکومت به چهارمحال و همچنين بختیاری سفر کرده است.

شرکت در مراسم چهل‌سالگی دانشگاه شهرکرد، تقدیر از برترین‌های ادوار رؤسا و همچنين خیرین ادوار دانشگاه، دیدار با رؤسای دانشگاه‌های استان و همچنين اعضای شورای دانشگاه و همچنين بازدید از پارک علم و همچنين فناوری استان چهارمحال و همچنين بختیاری شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سفر یک روزه دکتر غلامی به این استان است.

افتتاح سردر ورودی و همچنين بلوار و همچنين میدان مرکزی دانشگاه شهرکرد، تکمیل و همچنين تجهیز سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی این دانشگاه و همچنين همچنین تکمیل و همچنين تجهیز سالن کنفرانس و همچنين آمفی‌تئاتر دانشکده ادبیات از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در سفر به این شهرستان است.

دکتر غلامی همچنین قرار است در ادامه سفرهای استانی خود در هفته حکومت به استان‌های زنجان و همچنين گیلان هم سفر کند.

دکتر غلامی وارد استان چهارمحال و همچنين بختیاری شد در تاریخ ۵ June 1398 | 9:38 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *