دکتر مجاهدی به سمت «سرپرست دانشکده فنی و همچنين مهندسی گلپایگان» منصوب شد – شریف

دکتر مجاهدی به سمت «سرپرست دانشکده فنی و همچنين مهندسی گلپایگان» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر مجاهدی به سمت «سرپرست دانشکده فنی و همچنين مهندسی گلپایگان» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر مهدی مجاهدی را به سمت سرپرست دانشکده فنی و همچنين مهندسی گلپایگان منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مجاهدی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشکده فنی و همچنين مهندسی گلپایگان منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیئت علمی دانشکده، امکانات و همچنين همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف ریاست دانشکده را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين مأموریت‌های تعیین شده برای آن هم دانشکده به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید در حفظ بیت‌المال و همچنين صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشکده اهتمام ورزید.
دکتر مهدی مجاهدی متولد ۱۳۶۲، دانش آموخته کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارشناسی ارشد و همچنين دکترا از دانشگاه صنعتی شریف است.
وی از سال شمسي ۱۳۹۲ به تا حال به عنوان عضو هیئت علمی آن هم دانشکده به خدمت مشغول بوده و همچنين در سمت‌های متنوع و گوناگون و مختلف اجرایی شامل مدیر تحصیلات تکمیلی مسئولیت داشته است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر مجاهدی به سمت «سرپرست دانشکده فنی و همچنين مهندسی گلپایگان» منصوب شد در تاریخ ۶ June 1398 | 4:03 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *