دکتر موسوی‌ زاده به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب شد – شریف

دکتر موسوی‌ زاده به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر موسوی‌ زاده به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، طی حکمی دکتر سیدمصطفی موسوی‌ زاده را به سمت « سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر موسوی زاده آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و همچنين وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ارائه شده به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و همچنين صاحب‌نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمائید.
دکتر سید مصطفی موسوی زاده متولد ۱۳۶۳ شهرستان گناباد است. نامبرده دوره کارشناسی خود را در رشته مهندسی متالورژی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران و همچنين دکترای خود را در این رشته از دانشگاه تربیت مدرس اخذ کرده است.
وی در دوران خدمت در دانشگاه، فعالیت‌های اجرایی مختلفی داشته و همچنين از سال شمسي ۱۳۹۴ به تا حال در سمت دست يار آموزشی، پژوهشی و همچنين دانشجویی مجتمع آموزش عالی گناباد مسئولیت داشته است.
وزیر علوم همچنین با توجه به اتمام دوره ریاست دکتر حسین نجاری رئیس سابق مجتمع آموزش عالی گناباد، در نامه‌ای جداگانه از سرويس ها و خدمات وی در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر موسوی‌ زاده به سمت «سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد» منصوب شد در تاریخ ۴ June 1398 | 6:11 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *