سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب شد – شریف

سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر محمد شریف رنجبر را به عنوان سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر رنجبر آمده است:
ضمن تشکر از زحمات جناب آقای دکتر فتی و همچنين آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری، به موجب این حکم به سمت سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با پیگیری‌های جنابعالی و همچنين مساعدت‌های نهاد منطقه آزاد قشم و همچنين مدیر عامل محترم نهاد، توافق نهایی برای واگذاری اراضی، شرایط مورد نظر هیئت امنای پارک برای تداوم کار پارک و همچنين پشتیبانی از شرکت‌ها و همچنين موسسات فراهم مي شود.
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان، پیروی از آموزه‌های اسلامی و همچنين مبانی علمی، مأموریت‌ها و همچنين وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مصوّب حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمائید.
دکتر محمدشریف رنجبر متولد ۱۳۵۲ در قشم و همچنين عضو هیئت علمی دانشگاه هرمزگان است.
وی دانش‌آموخته کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه شهید باهنر کرمان، کارشناسی ارشد رشته علوم دریایی و همچنين اقیانوسی-گرایش بیولوژی دریا از دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنين دکتری در رشته بیولوژی دریا از دانشگاه علوم و همچنين فنون دریایی خرمشهر است.
دکتر رنجبر، چاپ بیش از ۲۵  مقاله علمی-پژوهشی در مجلات نمایه شده ISI و همچنين ISC، نشر بیش از ۳۰ مقاله در کنفرانس های ملی و همچنين بین المللی، راهنمایی و همچنين مشاوره ۲۷ پایاننامه کارشناسی ارشد یا دکتری حرفهای/دکتری تخصصی و همچنين مدیریت ۳ طرح پژوهشی ملی و همچنين بین‌المللی در دانشگاه هرمزگان را در کارنامه فعالیت‌های علمی و همچنين پژوهشی خود دارد.
از سوابق اجرایی وی می‌قدرت به دست يار فناوری و همچنين پشتیبانی پارک زیست فناوری خلیج فارس-جزیره قشم از سال شمسي ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸، دبیر شورای فناوری پارک زیست فناوری از سال شمسي ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸، عضو شورای اسلامی شورای شهرستان قشم در دورههای اول و همچنين پنجم، کارشناس ارشد ارزیابی در مدیریت محیط زیست منطقه آزاد قشم از ۱۳۸۰-۱۳۸۵، عضو شورای عالی ارزیابی زیست محیطی نهاد منطقه آزاد قشم از بهمن ماه ۱۳۹۱، عضو کمیته راهبری ملی در برنامه جذاب و جالب و خوب کمکهای کوچک تسهیلات جهانی محیط زیست در ایران (GEF/SGP) و همچنين مدیر ۵ طرح اجرایی/توانمندسازی جوامع روستایی-صیادی برنامه جذاب و جالب و خوب کمکهای کوچک تسهیلات جهانی محیط زیست و همچنين همکار بیش از ۲۰ طرح  اشاره کرد.
ل.م۵۴/

سرپرست پارک علم و همچنين فناوری خلیج فارس(قشم) منصوب شد در تاریخ ۹ June 1398 | 2:56 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *