طرح‌های عمرانی، پژوهشی و همچنين فناورانه دانشگاه شهرکرد و همچنين پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری به بهره‌برداری رسید – شریف

طرح‌های عمرانی، پژوهشی و همچنين فناورانه دانشگاه شهرکرد و همچنين پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری به بهره‌برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: طرح‌های عمرانی، پژوهشی و همچنين فناورانه دانشگاه شهرکرد و همچنين پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری به بهره‌برداری رسید

وزیر علوم در سومین ایستگاه از سفرهای استانی خود در هفته حکومت، بعد از استان‌های کردستان و همچنين آذربایجان غربی به چهارمحال و همچنين بختیاری سفر کرد و همچنين طرحهای عمرانی، دانشجویی و همچنين پژوهشی دانشگاه شهرکرد را افتتاح کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، افتتاح سردر ورودی و همچنين بلوار و همچنين میدان مرکزی دانشگاه شهرکرد، تکمیل و همچنين تجهیز سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی دانشگاه شهرکرد و همچنين همچنین تکمیل و همچنين تجهیز سالن کنفرانس و همچنين آمفی‌تئاتر دانشکده ادبیات، پروژه‌های بودند که امروز توسط وزیر علوم به بهره‌برداری رسیدند.
وی پیش از ظهر امروز نیز با شرکت در مراسم چهل‌سالگی دانشگاه شهرکرد، از برترین‌های ادوار، رؤسای ادوار و همچنين خیرین ادوار دانشگاه شهرکرد تقدیر کرد.
دیدار با رؤسای دانشگاه‌های استان و همچنين اعضای شورای دانشگاه شهرکرد از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های وزیر علوم بود.

*رونمایی از دو طرح فناورانه در پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری
وزیر علوم در قسمت و بخش پایانی سفر به شهرکرد از پارک علم و همچنين فناوری استان و همچنين شرکت های دانش بنیان مستقر در آن هم بازدید و همچنين دو طرح فناورانه را رونمایی کرد.
طرح های رونمایی شده شامل دو دستگاه “زاویه یاب ممتد خودران چاه های نفتی و همچنين گازی” و همچنين “آسیاب پولورایزر با کاربرد میکرونیزه کردن در صنایع متنوع و گوناگون و مختلف” است.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

طرح‌های عمرانی، پژوهشی و همچنين فناورانه دانشگاه شهرکرد و همچنين پارک علم و همچنين فناوری چهارمحال و همچنين بختیاری به بهره‌برداری رسید در تاریخ ۵ June 1398 | 7:39 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *