طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری به بهره‌برداری رسید – شریف

طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری به بهره‌برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری به بهره‌برداری رسید

دکتر منصورغلامی،وزیر علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری در ادامه برنامه جذاب و جالب و خوب های خود در سفر به استان مازندران، طرح های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری را افتتاح و همچنين کلنگ‌زنی کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، افتتاح ساختمان معاونت فرهنگی و همچنين اجتماعی به مساحت ۱۰۷۵ متر مربع و همچنين کلنگ زنی تصفیه منزل و خانه مرکزی با چرخانه آب دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری با ظرفیت ۲۰۰ متر مکعب در شبانه روز، دو پروژه عمرانی این دانشگاه بود که با حضور وزیر علوم افتتاح و همچنين کلنگ زنی شد.

همچنین با حضور دکتر غلامی، عملیات ساخت پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران به مساحت ۲۵ هزار متر مربع آغاز شد.

 

*بازدید وزیر علوم از نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری

وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری همچنین از نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری نیز بازدید کرد.

در این بازدید که مهندس حسین زادگان استاندار مازندران و همچنين دکتر یوسف نژاد نماینده ساری و همچنين عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، دکتر غلامی ضمن بازدید از محصولات تولید شده توسط پژوهشگران دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری، با فعالان قسمت و بخش فناوری این دانشگاه در خصوص نحوه عملکردشان به گفتگو پرداخت.

وزیر علوم در ابتدای وارد شدن به دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری با حضور در یادمان شهدای این دانشگاه با اهدای شاخه گل و همچنين خواندن و قرائت فاتحه بر مقام شامخ این بزرگواران ادای احترام کرد.

در این سفر دکتر مسعود شمس قسمت و بخش، مشاور وزیر علوم و همچنين مدیر کل حوزه وزارتی، وزیر علوم را همراهی می‌کند.

ر. ب ۴۵/ ل. م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

طرح‌های عمرانی دانشگاه علوم کشاورزی و همچنين منابع طبیعی ساری به بهره‌برداری رسید در تاریخ ۲۶ June 1398 | 2:30 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *