عملیات اجرایی پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران آغاز شد – شریف

عملیات اجرایی پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران آغاز شد – شریف

به نقل از شریف: عملیات اجرایی پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران آغاز شد

عملیات اجرایی ساخت پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران با حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين استاندار مازندران، آغاز شد. ‎

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و همچنين فناوری مازندران، عملیات اجرایی ساخت پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران با زیربنای ۳۵ هزار مترمربع در زمینی به مساحت ۲.۵ ۲هکتار در ساری آغاز شد تا با ساخت ساختمان چند منظوره در این پردیس شاهد افزایش تولید ثروت از طریق علم و همچنين فناوری باشیم.
در پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران دو ساختمان برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان و همچنين استارتاپ ها و همچنين برج فناوری در ۱۰ طبقه ایجاد خواهد شد.
همچنین به ۱۰ شرکت دانش بنیان برای ساخت فضای اداری، تحقیقاتی و همچنين فناوری زمین برای سرمایه گذاری و همچنين توسعه واگذار گردید.
با افتتاح پردیس پارک علم و همچنين فناوری، شرکت های دانش بنیان و همچنين واحدهای فناور از حمایت های زیرساختی سخت افزاری و همچنين نرم‌افزاری پارک بهره‌مند می‌شوند.
گفتنی است پارک‌های علم و همچنين فناوری مهم.ترین اکوسیستم حمایتی از شرکت‌های کوچک و همچنين پهناور و بزرگ دانش محور است. پارک های علم و همچنين فناوری با ارائه سرويس ها و خدمات موثر و همچنين تخصصی زمینه رشد سریع شرکت‌های کوچک تا متوسط را فراهم می‌نمایند.
ر.ب ۴۵/ ل.م ۵۴

عملیات اجرایی پردیس پارک علم و همچنين فناوری مازندران آغاز شد در تاریخ ۲۷ June 1398 | 11:59 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *