عملیات عمرانی پروژه‌های دانشگاه کردستان آغاز شد – شریف

عملیات عمرانی پروژه‌های دانشگاه کردستان آغاز شد – شریف

به نقل از شریف: عملیات عمرانی پروژه‌های دانشگاه کردستان آغاز شد

هم‌زمان با هفته حکومت و همچنين با حضور دکتر منصور غلامی،وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، پروژه‌های عمرانی دانشگاه کردستان کلنگزنی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، احداث خوابگاه دانشجویی ویژه دانشجویان بین‌الملل دانشگاه کردستان اولین پروژه‌ای بود که با حضور دکتر غلامی کلنگ‌زنی شد؛ این پروژه با متراژ ۳۱۵۴ مترمربع با ۷۴ اتاق و همچنين ظرفیت ۲۲۲ فرد يا شخص ساخته می‌مي شود. بودجه ساخت این خوابگاه به میزان ۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی بوده و همچنين مقرر شده در سال شمسي ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد.
پروژه بعدی، خط انتقال آب جهت فضای سبز دانشگاه کردستان بود که در راستای مدیریت فضای سبز صورت می‌گیرد و همچنين آب را از رودخانه قشلاق به داخل دانشگاه در مسیری به طول هشت هزار متر انتقال می‌دهد.
بودجه این پروژه چهل میلیارد ریال بوده که از محل اعتبارات استانی تأمین می‌مي شود و همچنين در سال شمسي ۱۳۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد.
بازدید از پروژه‌های عمرانی در حال ساخت دانشگاه کردستان ازجمله سلف‌سرویس دانشجویان دختر، خوابگاه دانشجویان دختر با پرداخت اعتبار از طرف بنیاد ۱۵ خرداد از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های وزیر علوم در دانشگاه کردستان بود.
وزیر علوم و همچنين هیئت همراه در ابتدای وارد شدن به دانشگاه کردستان، با حضور در یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، با خواندن و قرائت فاتحه و همچنين اهدای شاخه گل بر مقام شامخ این بزرگواران ادای احترام کردند.
ر.ب ۴۵/ ل.م ۵۴/‏ ع. ع ۵۷

عملیات عمرانی پروژه‌های دانشگاه کردستان آغاز شد در تاریخ ۲ June 1398 | 12:38 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *