فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست – شریف

فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست – شریف

به نقل از شریف: فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست

دکتر وحید احمدی، رئیس دانشگاه تربیت مدرس بابیان اینکه فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست، گفت: در حال حاضر کانون‌های فرهنگی هنری در جامعه بسیار اثرگذار خواهند بود و همچنين می‌توانند آینده دانشجویان را تحت تأثیر قرار دهند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، افتتاحیه هفتمین جشنواره ملی رویش بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم و همچنين دکتر غلامرضا غفاری دست يار فرهنگی و همچنين اجتماعی وزارت علوم در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.
دکتر احمدی، در این آیین افزود: امروزه آنچه مورد نیاز دانشگاهیان است، اثرگذاری فرهنگی، اجتماعی و همچنين ذهنی بر دانشجویان دانشگاه‌های کشور و همچنين ایجاد امید و همچنين سرمایه‌های خلاق در کشور است.
دکتر احمدی بابیان اینکه موفقیت علمی و همچنين پژوهشی دوام نخواهد داشت مگر با پاسداری از نشاط، امید و همچنين ذهن‌های سالم در کشور، افزود: در حال حاضر کانون‌های فرهنگی هنری بسیار اثرگذار خواهند بود و همچنين می‌توانند آینده دانشجویان را تحت تأثیر قرار دهند.
رئیس دانشگاه تربیت مدرس با تأکید بر اینکه فعالیت کانون‌های دانشجویی قطعاً کمتر از یک مجاهدت نیست، ادامه داد: طی ۴ سال شمسي اخیر در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف به‌ویژه حوزه تحصیلات تکمیلی سعی کردیم تا دانشجویان درزمینهٔ فرهنگی و همچنين اجتماعی وارد شوند که خوشبختانه طی این مدت توفیقات خوبی نیز در این خصوص حاصل شد که امیدواریم دستاوردهای دانشگاه در این زمینه شناخته و همچنين بیش‌ازپیش مطرح مي شود.

ز. ح ۷۴/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

فعالیت کانون‌های دانشجویی کمتر از مجاهدت نیست در تاریخ ۶ June 1398 | 8:51 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *