مدیریت جهان امروز؛ بر مبنای علم و همچنين دانش/دانشگاه‌ها سفارش های دستگاه های اجرایی را به خوبی انجام داده اند – شریف

مدیریت جهان امروز؛ بر مبنای علم و همچنين دانش/دانشگاه‌ها سفارش های دستگاه های اجرایی را به خوبی انجام داده اند – شریف

به نقل از شریف: مدیریت جهان امروز؛ بر مبنای علم و همچنين دانش/دانشگاه‌ها سفارش های دستگاه های اجرایی را به خوبی انجام داده اند

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در سفر به استان مازندران در نشست شورای اداری این استان در ساری گفت: جهان امروز بر مبنای علم و همچنين دانش مدیریت می‌مي شود و همچنين ما نمی‌توانیم فارغ از دانش روز مدیریت مؤثر داشته باشیم.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست که با حضور استاندار مازندران، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، رؤسای دانشگاه‌های مازندران و همچنين مدیران دستگاه‌های اجرایی این استان برگزار شد، دکتر غلامی بابیان اینکه مدیران کشور می‌توانند با مشاوران علمی و همچنين مجرب در دانشگاه‌ها در تمام جنبه‌های کاری خود مشورت کنند، اظهار داشت: تمام سفارش‌هایی که از طرف دستگاه‌های اجرایی به دانشگاه‌ها سپرده‌شده، به بهترین شکل انجام پذیرفته است.
وزیر علوم بابیان اینکه هم‌اکنون دانشگاه‌های کشور با نهاد‌ها و همچنين وزارت خانه‌های متنوع و گوناگون و مختلف، در قراردادهای پهناور و بزرگ تحقیقاتی همکاری می‌کنند، گفت: بسیاری از این قراردادها برآورد ملی داشته و همچنين انجام آن هم برای بهبود آینده کشور حیاتی است.
وی افزود: یکی از زمینه‌های مناسب و همچنين موفق همکاری دانشگاه‌ها و همچنين مراکز پژوهشی با قسمت و بخش‌های صنعتی کشور، به دست آوردن دستاوردهای بزرگی درزمینهٔ صنایع دفاعی است که امروز جمهوری اسلامی ایران را در ردیف اقتدار و قدرت‌های پهناور و بزرگ نظامی قرار داده است.
وزیر علوم بابیان اینکه دانشگاه‌های کشور در دوره‌های متنوع و گوناگون و مختلف فعالیت شأن در ۴۰ سال شمسي اخیر و همچنين دوران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، لیاقت و همچنين شایستگی خود را نشان داده‌اند، گفت: گواهی این شایستگی، کسب جایگاه پانزدهمی ایران در حوزه علم و همچنين فناوری در سطح جهان است.
دکتر غلامی در قسمت و بخش دیگری از سخنان خود، بابیان اینکه در حال حاضر همه دانشگاه‌های کشور به مسیر تبدیل‌شدن به دانشگاه نسل سوم وارد شده‌اند، اظهار داشت: منظور از دانشگاه نسل سوم، دانشگاه کارآفرین است که برای انجام تحقیقات کاربردی و همچنين نیاز محور شکل‌گرفته و همچنين در حل مسائل جامعه با رویکرد علمی و همچنين نظام‌یافته در تعامل با محیط پیرامونی عمل می‌کند.
همچنین در این نشست استاندار مازندران، نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی و همچنين رئیس دانشگاه مازندران به‌عنوان دانشگاه معین استان، با بررسی و همچنين توصیف وضعیت آموزش عالی در این استان، پیشنهادها و همچنين نقطه نظرات خود را با وزیر علوم در میان گذاشتند.
رب ۴۵/ ل. م ۵۴/ ع. ع ۵۷

مدیریت جهان امروز؛ بر مبنای علم و همچنين دانش/دانشگاه‌ها سفارش های دستگاه های اجرایی را به خوبی انجام داده اند در تاریخ ۲۷ June 1398 | 9:44 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *