مرکز نوآوری و همچنين استارت‌آپ دانشگاه ارومیه و همچنين پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی افتتاح شد – شریف

مرکز نوآوری و همچنين استارت‌آپ دانشگاه ارومیه و همچنين پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی افتتاح شد – شریف

به نقل از شریف: مرکز نوآوری و همچنين استارت‌آپ دانشگاه ارومیه و همچنين پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی افتتاح شد

مرکز نوآوری و همچنين استارت‌آپ پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان‌غربی که با همکاری دانشگاه ارومیه راه‌اندازی شده با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين جمعی از مسئولان این استان در ارومیه افتتاح شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از خبرگزاری صدا و همچنين سیما، دکتر غلامی در حاشیه افتتاح این مرکز در جمع استادان دانشگاه‌های ارومیه گفت: هم اکنون جایگاه علمی کشور در دنیا با تلاش جهادی دانشمندان جوون بسیار مطلوب است.

وی افزود: در حال حاضر ۱۹۷ مرکز رشد و همچنين فناوری و همچنين ۴۳ پارک علم و همچنين فناوری برای حفظ دستاوردهای علمی کشور فعال است.

وزیر علوم در ادامه با اشاره به اینکه برای کیفی‌سازی نظام آموزشی در دانشگاه‌های کشور نیازمند بازنگری جدی و همچنين بهره بري و استفاده از شیوه های نوین آموزش هستیم، خاطر نشان کرد: تعامل و همچنين همکاری های علمی و همچنين آموزشی با سایر دانشگاه های معتبر جهان باید در اولویت برنامه جذاب و جالب و خوب های مراکز آموزش عالی قرارگیرد.

همچنین در حاشیه این نشست با حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، تفاهم‌نامه واگذاری ۱۷ هکتار از اراضی دانشگاه ارومیه به پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان‌غربی امضا شد.

ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

مرکز نوآوری و همچنين استارت‌آپ دانشگاه ارومیه و همچنين پارک علم و همچنين فناوری آذربایجان غربی افتتاح شد در تاریخ ۵ June 1398 | 8:07 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *