نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی برگزار می‌مي شود – شریف

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی  برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی برگزار می‌مي شود

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی با محوریت «بررسی مسائل جاری آموزش عالی در آغاز سال شمسي تحصیلی»، روز یکشنبه (فردا) به میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این نشست یک‌روزه شامل یک قسمت و بخش افتتاحیه و همچنين دو میزگرد تخصصی با محورهای «بررسی مسائل جاری آموزش عالی در آغاز سال شمسي تحصیلی» و همچنين «تبیین قانون پیشگیری و همچنين مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی و همچنين آئین نامه اجرایی آن هم» است.
در قسمت و بخش افتتاحیه، ابتدا دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی خیر مقدم می‌گوید و همچنين سپس حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و همچنين دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری سخنرانی می‌کنند.
همچنین در حاشیه این نشست، پروژه‌های عمرانی دانشگاه علامه طباطبایی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به بهره برداری خواهد رسید.
ل. م ۵۴/ ع. ع ۵۷

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی برگزار می‌مي شود در تاریخ ۲۳ June 1398 | 3:55 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *