نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی آغاز به کار کرد – شریف

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی آغاز به کار کرد – شریف

به نقل از شریف: نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی آغاز به کار کرد

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی با محوریت «بررسی مسائل جاری آموزش عالی در آغاز سال شمسي تحصیلی» در دانشگاه علامه طباطبائی آغاز به کار کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این نشست یک‌روزه شامل یک قسمت و بخش افتتاحیه و همچنين دو میزگرد تخصصی با موضوعات «بررسی مسائل جاری آموزش عالی در آغاز سال شمسي تحصیلی» و همچنين «تبیین قانون پیشگیری و همچنين مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی و همچنين آیین نامه اجرایی آن هم» است.
در قسمت و بخش افتتاحیه، ابتدا دکتر حسین سلیمی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در سخنانی خیر مقدم می گوید و همچنين سپس حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و همچنين دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری سخنرانی می‌کنند.
همچنین امروز قرار است چهار طرح عمرانی، پژوهشی و همچنين فناورانه دانشگاه علامه طباطبایی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری به بهره برداری برسد.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی آغاز به کار کرد در تاریخ ۲۴ June 1398 | 8:44 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *