نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت – شریف

نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت – شریف

به نقل از شریف: نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت

دکتر محمدتقی نظرپور دست يار اداری، مالی و همچنين مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، امروز (یکشنبه) هم‌زمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس، نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس دانشگاه شهید چمران اهواز را افتتاح کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهید چمران اهواز، آیین گشایش این نمایشگاه با حضور دکتر غلامحسین خواجه، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنين حجت الاسلام و همچنين المسلمین سید محسن شفیعی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، مسئولان دانشگاه، اعضای هیئت علمی، کارکنان و همچنين دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
در این نمایشگاه بیش از ۶۰۰ عنوان کتاب شامل ۹ هزار جلد کتاب عرضه شده که از این تعداد ۱۰۰ عنوان با موضوع دفاع مقدس می‌باشد. رمان، روان شناسی و همچنين تاریخ از دیگر موضوعات کتاب‌های ارائه شده در این نمایشگاه است.
دکتر نظرپور همچنین در بدو وارد شدن به دانشگاه شهید چمران اهواز با حضور در یادمان شهدای گمنام این دانشگاه، با اهدای شاخه گل و همچنين خواندن و قرائت فاتحه، به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کرد.
بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه شهید چمران اهواز و همچنين همچنین بازدید از دانشکده هنر شوشتر از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سفر یک‌روزه دست يار وزیر علوم به استان خوزستان است.
س.س ۵۱/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷ 

نمایشگاه کتاب هفته دفاع مقدس در دانشگاه شهید چمران اهواز گشایش یافت در تاریخ ۱ July 1398 | 1:05 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *