پروژه‌های عمرانی دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران به بهره برداری رسید – شریف

پروژه‌های عمرانی دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران به بهره برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: پروژه‌های عمرانی دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران به بهره برداری رسید

دکتر منصور غلامی، وزیرعلوم، تحقیقات و همچنين فناوری در آخرین برنامه جذاب و جالب و خوب سفر خود به استان مارندران، به دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران واقع در بهشهر رفت و همچنين با حضور وی، طرح‌های عمرانی این دانشگاه به بهره برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این پروژه‌ها شامل سیستم موتورخانه مرکزی دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران بود که در فضایی به مساحت ۵۵۰۰ متر مربع و همچنين با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
آشپزخانه و همچنين رستوران مکمل این دانشگاه دومین پروژه‌ای بود که با حضور وزیر علوم به بهره‌برداری رسید.این آشپزخانه و همچنين رستوران مکمل در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع و همچنين با بودجه ۱۵ هزار میلیارد ریال ساخته شده است.
همچنین باحضور دکتر غلامی، سیستم آبیاری قطره‌ای دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران با ظرفیت پوشش ۱۵ هکتار از اراضی دانشگاه و همچنين صرفه‌جویی ۶۰ در صدی در مصرف آب راه‌اندازی شد.
وزیر علوم و همچنين هیئت همراه در ابتدای وارد شدن به دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران با حضور در یادمان شهدای این دانشگاه با نثار شاخه گل و همچنين خواندن و قرائت فاتحه برمقام شامخ این بزرگواران ادای احترام کردند.
ر.ب ۴۵/ ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

پروژه‌های عمرانی دانشگاه علم و همچنين فناوری مازندران به بهره برداری رسید در تاریخ ۲۶ June 1398 | 8:00 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *