پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های کشور آغاز به کار کرد – شریف

پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های کشور آغاز به کار کرد – شریف

به نقل از شریف: پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های کشور آغاز به کار کرد

پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های سراسر کشور امروز (شنبه) با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در دانشگاه بین‌المللی امام و پيشوا خمینی(ره) آغاز به کار کرد.

به گزاش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه بین‌المللی امام و پيشوا خمینی (ره)، دکتر سیدابوالحسن نایینی در آئین افتتاحیه این همایش با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و همچنين باهنر گفت: این دو شهید بزرگوار باروحیه انقلابی و همچنين خدمت به شهروندان و مردم شهر در تاریخ جاودان شدند.

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام و پيشوا خمینی (ره) خاطرنشان کرد: دانشگاه بین‌المللی امام و پيشوا خمینی (ره) مزین به نام پهناور و بزرگ‌مرد جهان معاصر و همچنين به تعبیر مقام معظم رهبری آبروی نظام است.

وی گفت: این اجلاس نویددهنده حرکتی منسجم و همچنين هدفمند در مسیر بالندگی کشور و همچنين بی شک روحیه‌قسمت و بخش جامعه دانشگاهی در تحقق رشد علمی خواهد بود.

دکتر نایینی ادامه داد: توسعه رشته‌های کارآفرین، تقویت تجربه و مهارت بالا افزایی، اصلاح برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزشی، محتوای آموزشی، شیوه‌های آموزشی و همچنين تقویت ارتباط صنایع با دانشگاه‌ها در این اجلاس مورد بررسی و همچنين راهکارهای عملیاتی تدوین می‌مي شود تا در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های راهبردی آن هم‌ها موردنظر قرار گیرد.

وی گفت: رسالت وزارت علوم به همراه دانشگاه‌ها در تربیت علمی و همچنين اخلاقی دانشجویان و همچنين اهمیت دو مقوله علم و همچنين ایمان و همچنين تقویت آن هم‌ها در دانشگاه، دغدغه و همچنين سرلوحه کار مسئولان و همچنين مدیران دانشگاه بوده و همچنين امیدواریم برگزاری این اجلاس‌ها موجب ارتقای هرچه بیشتر نظام کیفی فعالیت‌های دانشگاهی شده و همچنين در رفع نیازهای کشور راه گشا باشد.
گفتنی است پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های سراسر کشور ۹ و همچنين ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه بین‌المللی امام و پيشوا خمینی (ره) در حال برگزاری است.

ل. م ۵۴/ ع. ع ۵۷

پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های کشور آغاز به کار کرد در تاریخ ۹ June 1398 | 1:26 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *