پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه‌ها برگزار می‌مي شود – شریف

پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه‌ها برگزار می‌مي شود – شریف

به نقل از شریف: پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه‌ها برگزار می‌مي شود

پنجاه و همچنين دومین اجلاس سراسری معاونان آموزشی و همچنين تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌ها و همچنين موسسه‌های آموزش عالی کشور روز شنبه (فردا) با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری آغاز به کار می کند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این اجلاس دو روزه که به همت معاونت آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری و همچنين به میزبانی دانشگاه بین‌المللی امام و پيشوا خمینی (ره) در قزوین برگزار خواهد شد، «واکاوی و همچنين ارزیابی سیاست‌های آموزش عالی در حوزه آموزشی (با ارائه راهکارهای پیشنهادی)» به‌عنوان محور اصلی مباحث تعیین‌شده است.
در این اجلاس افزون بر ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه تجربه و مهارت بالا افزایی و همچنين اشتغال پذیری توسط دانشگاه‌ها، چالش‌های آموزش عالی و همچنين تجارب قبل نیز از سوی صاحب‌نظران مورد بحث و همچنين بررسی قرار می گیرد.
در نشست‌های جنبی این اجلاس نیز محورهایی همچون “پذیرش دانشجو و همچنين استعدادهای درخشان”، “برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی درسی و همچنين سرفصل‌ها”، “ارتباطات بین‌المللی” (پذیرش دانشجوی خارجی، دوره‌های مشترک با دانشگاه‌های خارجی)، “گسترش آموزش عالی، مقررات و همچنين آئین‌نامه‌های آموزشی با تأکید بر چالش‌ها و همچنين راهکارهای پیشنهادی این حوزه‌ها” مورد واکاوی و همچنين بررسی قرار خواهد گرفت.
ل.م ۵۴/ ع.ع ۵۷

پنجاه و همچنين دومین اجلاس معاونان آموزشی دانشگاه‌ها برگزار می‌مي شود در تاریخ ۸ June 1398 | 9:03 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *