۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری رسید – شریف

۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری رسید – شریف

به نقل از شریف: ۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری رسید

در آستانه آغاز سال شمسي تحصیلی جدید و همچنين در حاشیه نشست رؤسای دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و همچنين مؤسسات پژوهشی صبح امروز (یکشنبه) با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، ۴ پروژه جدید سخت‌افزاری و همچنين نرم‌افزاری، در محل پردیس مرکزی در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری رسید.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، این پروژه‌ها شامل ساختمان دانشکده الهیات و همچنين معارف اسلامی، آزمایشگاه علوم شناختی و همچنين پژوهش‌های بینارشته‌ای علوم زیستی در حوزه‌های علوم انسانی، ساختمان شماره دو مرکز رشد و همچنين نوآوری علوم انسانی و همچنين اجتماعی و همچنين سامانه پژوهشی «به پژوه» است.
با افتتاح این پروژه‌ها که در محل پردیس دهکده المپیک دانشگاه علامه طباطبایی به بهره‌برداری رسید، دانشکده الهیات و همچنين معارف اسلامی دارای ساختمانی مستقل شد. دومین مرکز رشد و همچنين نوآوری دانشگاه، آزمایشگاه علوم شناختی به عنوان نخستین واحد پژوهش‌های علوم زیستی بین‌رشته‌ای در حوزه‌های علوم انسانی و همچنين نیز رونمایی از سامانه پژوهشی «به پژوه» که از طریق آن هم نشر الکترونیکی انواع منابع اطلاعاتی و همچنين سرويس ها و خدمات کتابخانه‌های دانشگاهی و همچنين نیز مدیریت منابع اطلاعاتی امکان‌پذیر خواهد بود، به بهره‌برداری رسید.
گفتنی است دانشکده الهیات و همچنين معارف اسلامی با زیربنای ۲ هزار متر مربع و همچنين در ۵ طبقه، مرکز رشد و همچنين نوآوری علوم انسانی و همچنين اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی با زیربنای یک‌هزار متر مربع و همچنين در ۴ طبقه و همچنين نیز آزمایشگاه علوم شناختی در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف تحقیقات مولکولی و همچنين پردازش داده‌های عصب شناختی و همچنين فیزیولوژی در پردیس دهکده المپیک واقع شده است.

۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری رسید در تاریخ ۲۴ June 1398 | 11:03 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *