۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری می‌رسد – شریف

۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری می‌رسد – شریف

به نقل از شریف: ۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری می‌رسد

در آستانه آغاز سال شمسي تحصیلی جدید، با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، ۴ پروژه جدید سخت‌افزاری و همچنين نرم‌افزاری، فردا ۲۴ شهریور ماه در محل پردیس مرکزی در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری می‌رسد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، این پروژه‌ها شامل ساختمان دانشکده الهیات و همچنين معارف اسلامی، آزمایشگاه علوم شناختی و همچنين پژوهش‌های بینارشته‌ای علوم زیستی در حوزه‌های علوم انسانی، ساختمان شماره دو مرکز رشد و همچنين نوآوری علوم انسانی و همچنين اجتماعی و همچنين سامانه پژوهشی «به پژوه» است.
با افتتاح این پروژه‌ها که در محل پردیس دهکده المپیک دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری خواهد رسید، دانشکده الهیات و همچنين معارف اسلامی دارای ساختمانی مستقل خواهد شد. دومین مرکز رشد و همچنين نوآوری دانشگاه، آزمایشگاه علوم شناختی به عنوان نخستین واحد پژوهش‌های علوم زیستی بین‌رشته‌ای در حوزه‌های علوم انسانی و همچنين نیز رونمایی از سامانه پژوهشی «به پژوه» که از طریق آن هم نشر الکترونیکی انواع منابع اطلاعاتی و همچنين سرويس ها و خدمات کتابخانه‌های دانشگاهی و همچنين نیز مدیریت منابع اطلاعاتی امکان‌پذیر خواهد بود، به بهره‌برداری خواهد رسید.
گفتنی است دانشکده الهیات و همچنين معارف اسلامی با زیربنای ۲هزار متر مربع و همچنين در ۵ طبقه، مرکز رشد و همچنين نوآوری علوم انسانی و همچنين اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی با زیربنای یک‌هزار متر مربع و همچنين در ۴ طبقه و همچنين نیز آزمایشگاه علوم شناختی در قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف تحقیقات مولکولی و همچنين پردازش داده‌های عصب شناختی و همچنين فیزیولوژی در پردیس دهکده المپیک واقع شده است.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی به بهره‌برداری می‌رسد در تاریخ ۲۳ June 1398 | 10:46 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *