سرپرست پارک علم و همچنين فناوری یزد منصوب شد – شریف

سرپرست پارک علم و همچنين فناوری یزد منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: سرپرست پارک علم و همچنين فناوری یزد منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی، دکتر محمـّد مهدی لطفی را به عنوان سرپرست پارک علم و همچنين فناوری یزد منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر لطفی آمده است:
با عنایت به استعفای جناب آقای دکتر داریوش پورسراجیان از ریاست پارک علم و همچنين فناوری یزد و همچنين پذیرش آن هم، ضمن تشکر و همچنين آرزوی توفیق برای ایشان، بر اساس پیشنهاد دست يار محترم پژوهش و همچنين فناوری به موجب این حکم جناب‌عالی، به سمت سرپرست پارک علم و همچنين فناوری یزد منصوب می‌شوید.
امید دارم با تعامل مؤثر با مدیریت استان و همچنين دانشگاه‌های پهناور و بزرگ منطقه، شرایط مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای رشد و همچنين توسعه کمی و همچنين کیفی پارک و همچنين زمینه‌های نقش‌آفرینی هر چه بیشتر پارک در زیست‌بوم کارآفرینی و همچنين نوآوری منطقه فراهم آید و همچنين جایگاه پارک علم و همچنين فناوری یزد در عرصه علم و همچنين فناوری منطقه و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های توسعه‌ای منطقه ارتقاء یابد.
ان‌شاءالله با توکل به خداوند سبحان و همچنين پیروی از آموزه‌های اسلامی و همچنين مبانی علمی مأموریت‌ها و همچنين وظایف محوّله را برپایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مصوّب حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين طرح‌های پیشنهادی به مجلس محترم شورای اسلامی اجرا و همچنين با جلب همکاری دانشگاهیان و همچنين صاحب‌نظران در مراکز دولتی و همچنين خصوصی حوزه فناوری نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمایید.
دکتر محمدمهدی لطفی متولد ۱۳۵۷ در یزد و همچنين دانشیار پایه ۱۴ تيم مهندسی صنایع دانشگاه یزد است.
وی دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران و همچنين دکتری تخصصی مهندسی صنایع دانشگاه تهران می‌باشد.
از مسئولیت‌های اجرایی دکتر لطفی می‌قدرت به دست يار پژوهشی و همچنين فناوری دانشگاه یزد (۱۳۹۵ به تا حال)، مدیرکل دفتر برنامه جذاب و جالب و خوب، بودجه و همچنين تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و همچنين فناوری (۱۳۹۴ لغایت ۱۳۹۵)، مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب، بودجه و همچنين تحول اداری دانشگاه یزد (۱۳۹۴-۱۳۹۲)، مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه یزد (۱۳۸۵ لغایت ۱۳۸۷) و همچنين مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه یزد (۱۳۹۱ لغایت ۱۳۹۲) اشاره کرد.
دست يار تيم مهندسی صنایع دانشگاه یزد (۱۳۸۷-۱۳۸۳)، مدیر مرکز رشد مقدماتی پارک علم و همچنين فناوری یزد (۱۳۸۳-۱۳۸۲)، مشاور پارک علم و همچنين فناوری یزد (۱۳۸۳ تا ۱۳۸۷ و همچنين ۱۳۹۳ به تا حال)، موسس و همچنين رئیس هیأت مدیره شرکت آرمان‌گستر (۱۳۸۲ به تا حال)، دبیر پانزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی صنایع ۱۳۹۷، نماینده دانشگاه یزد در هیئت مدیره صندوق پژوهش و همچنين فناوری استان یزد (۱۳۹۸-۱۳۹۶) و همچنين نماینده دانشگاه یزد در هیئت مدیره نهاد عامل منطقه ویژه علم و همچنين فناوری استان یزد ۱۳۹۸ به تا حال از دیگر مسئولیت‌های اجرایی وی به‌شمار می‌رود.
وی چاپ بیش از ۴۵ مقاله علمی-پژوهشی در مجلات نمایه شده ISI وISC، تألیف و همچنين ترجمه ۳ عنوان کتاب، انجام ۱۲ طرح پژوهشی، بیش از ۳۰ مقاله در کنفرانس‌های ملی و همچنين بین‌المللی، استاد راهنمای بیش از ۳۵ دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و همچنين استاد راهنمای ۶ دانشجوی دکتری مهندسی صنایع و همچنين استاد نمونه در دانشگاه یزد (سال شمسي ۱۳۸۵) را در کارنامه فعالیت‌های علمی و همچنين پژوهشی خود دارد.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از سرويس ها و خدمات دکتر داریوش پورسراجیان، رئیس سابق پارک علم و همچنين فناوری یزد در زمان تصدی مسئولیت این پارک قدردانی کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

سرپرست پارک علم و همچنين فناوری یزد منصوب شد در تاریخ ۱ July 1398 | 10:11 am منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *