لزوم بهره بری و استفاده از همفکری دانشجویان در ساخته یا ایجاد نشاط در دانشگاه ها – شریف

لزوم بهره بری و استفاده از همفکری دانشجویان در ساخته یا ایجاد نشاط در دانشگاه ها – شریف

به نقل از شریف: لزوم بهره بری و استفاده از همفکری دانشجویان در ساخته یا ایجاد نشاط در دانشگاه ها

دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در نشست معاونان فرهنگی دانشگاه های منطقه یک آموزش عالی، نقش آن دانشگاه ها را در ارسال پیام و همچنین تاثیر گذاری بر سایر مراکز آموزش عالی پر اهمیت ارزیابی کرد و همچنین گفت: دانشگاه های منطقه یک به دلیل نفوذ و همچنین تاثیرگذاری در سطح دانشگاه های کشور نقش الگوسازی و همچنین پیام فرستی به سایر دانشگاه ها را داشته و همچنین از آن حیث پر اهمیت خواهند بود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا غفاری هدف اصلی آن نشست ها را هم افزایی، همفکری و همچنین انتقال تجارب به منظور دستیابی به خط مشی و همچنین اقدام مناسب جهت حل مسائل و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات موجود در دانشگاه ها دانست و همچنین اظهار داشت: پیمایش و همچنین تحلیل مسائل در دانشگاه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و همچنین آن امر در حوزه معاونت فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی اکثرا و بیشتر و همچنین ضروری تر است.

دکتر غفاری به لزوم رصد و همچنین پیمایش اطلاعات در دانشگاه ها و همچنین مراکز آموزش عالی تاکید کرد و همچنین افزود:: آن امر موجب کسب اطلاعات و همچنین درک اکثرا و بیشتر شرایط موجود شده و همچنین منجر به حرکت و همچنین اقدام صحیح در آن باره خواهد شد.

او همچنین با اشاره به بحث نشاط در دانشگاه و همچنین لزوم بهره بری و استفاده از همفکری دانشجویان در آن باره گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که باهدف افزایش نشاط در دانشگاه، توسط مسئولان طراحی می شود و همچنین جهت یک نسل جوون دانشجو که شامل سلایق و همچنین ذائقه های خاص خود را دارند ارائه می می شود، توفیق چندانی نداشته و همچنین با اقبال کمی روبرو خواهد شد. از آن رو برنامه جذاب و جالب و خوب هایی که با همفکری و همچنین در نظر گرفتن سلایق دانشجویان و همچنین حول قوانین موجود طراحی و همچنین ارائه می شود؛ موجب نشاط و همچنین شادابی جامعه و همچنین دانشگاه خواهد شد.

دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در پایان با ارائه پیمایش گرفته شده توسط معاونت فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در سطح دانشگاه ها به ارائه عکسی از اوضاع دانشجویان در دانشگاه ها پرداخت و همچنین آگاهی از آن نتایج را در مدیریت مسائل فرهنگی در دانشگاه اثر گذار دانست.

دکتر شریعت، دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و همچنین صنعت نیزضمن ابراز خرسندی از توفیق میزبانی نخستین نشست مشترک معاونان فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین دانشجویی فرهنگی گفت: آنچه که باعث قبول آن مسئولیت سخت شده، بی تردید دغدغه هایی است که در بین همه ماست.

او همچنین همچنین همدلی، همفکری و همچنین همکاری را رمز موفقیت در انجام آن وظیفه دانست و همچنین گفت: هر چه آن امر بهتر صورت گیرد، بی تردید میتوانیم به کسب نتایج بهتر و همچنین موفق تر امیدوار باشیم.

گفتنی است نشست معاونان فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها ی منطقه یک شامل دانشگاه ها و همچنین مراکز آموزش عالی مستقر در استان های تهران و همچنین البرز است.

ر.ب ۴۵

 

لزوم بهره بری و استفاده از همفکری دانشجویان در ساخته یا ایجاد نشاط در دانشگاه ها در تاریخ ۲۶ April 1397 | 1:09 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *