دکتر احمد محقر در سمت رئیس دانشگاه بجنورد ابقا شد – شریف

دکتر احمد محقر در سمت رئیس دانشگاه بجنورد ابقا شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر احمد محقر در سمت رئیس دانشگاه بجنورد ابقا شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم ، تحقیقات و همچنين فناوری در حکمی دکتر احمد محقر را به مدت چهار سال شمسي در سمت ریاست دانشگاه بجنورد ابقا کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب آمده است:

جناب آقای دکتر احمد محقر

با سلام،

ضمن قدردانی و همچنين تشکر از سرويس ها و خدمات ارزنده‌تان و همچنين به استناد تبصره ۱ ماده ۴ آیین‌نامه جامع مدیریت دانشگاه‌ها و همچنين مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و همچنين فناوری برای مدت چهار سال شمسي در سمت ریاست دانشگاه بجنورد ابقاء می‌شوید.

امیدوارم با سعی و همچنين اهتمام جناب‌عالی و همچنين بر اساس اهداف، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و همچنين بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و همچنين کارشناسان محترم و همچنين جلب مشارکت دانشگاهیان و همچنين دانشجویان عزیز و همچنين هم‌فکری با سایر مسئولان دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌های مؤثری بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين حفظ بیت‌المال و همچنين اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و همچنين انضباط و همچنين قانونمندی و همچنين ارتقای علمی، فرهنگی و همچنين اجتماعی آن هم دانشگاه و همچنين با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش و همچنين اهتمام خویش را به کار برید.

م.ع ۱۳۶۰

دکتر احمد محقر در سمت رئیس دانشگاه بجنورد ابقا شد در تاریخ ۲ May 1397 | 4:32 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *