دکتر قاسمی بزدی به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی کشاورزی و همچنين دامپروری تربت‌جام» منصوب شد – شریف

دکتر قاسمی بزدی به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی کشاورزی و همچنين دامپروری تربت‌جام» منصوب شد – شریف

به نقل از شریف: دکتر قاسمی بزدی به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی کشاورزی و همچنين دامپروری تربت‌جام» منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، طی حکمی دکتر کمال قاسمی بزدی را به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی کشاورزی و همچنين دامپروری تربت‌جام» منصوب کرد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر قاسمی آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و همچنين تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی کشاورزی و همچنين دامپروری تربت‌جام» منصوب می‌شوید.
امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت و همچنين وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب‌های ارائه شده به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای حکومت تدبیر و همچنين امید و همچنين جلب همکاری دانشگاهیان، خیرین و همچنين صاحب‌نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و همچنين فناوری ایفا نمائید.
وزیر علوم همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و همچنين تلاش‌های دکتر محمد ناصر مودودی رئیس سابق مجتمع آموزش عالی کشاورزی و همچنين دامپروری تربت‌جام در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و همچنين تشکر کرد.
ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷

دکتر قاسمی بزدی به سمت «رئیس مجتمع آموزش عالی کشاورزی و همچنين دامپروری تربت‌جام» منصوب شد در تاریخ ۲۵ February 1398 | 4:08 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *