برگزاری آیین گشایش ۵۰ کرسی زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين ایران شناسی در جهان – شریف

برگزاری آیین گشایش ۵۰ کرسی زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين ایران شناسی در جهان – شریف

به نقل از شریف: برگزاری آیین گشایش ۵۰ کرسی زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين ایران شناسی در جهان

دکتر حسین سالار آملی، قائم‌مقام وزیر علوم در مسائل بین‌الملل و همچنين رئیس مرکز همکاری‌های علمی و همچنين بین‌المللی گفت: آیین گشایش ۵۰ کرسی زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين ایران شناسی در جهان در سال شمسي ۱۳۹۸، فردا (چهارشنبه ۲۷ شهریورماه) برگزار می‌مي شود.

به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سالارآملی با اعلام این خبر اظهار داشت: این آئین با حضور دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و همچنين فناوری، جمعی از استادان اعزامی زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين مدیران و همچنين مسئولان مرتبط از سوی معاونت گسترش زبان فارسی و همچنين ایران شناسی در خارج از کشور مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی وزارت علوم برگزار خواهد شد.
به گفته وی، ارائه نقل از شرایط کنونی گسترش زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين ایران‌شناسی در دنیا، معرفی استادان اعزامی جدید زبان وادبیات فارسی به کرسی‌های خارج از کشور و همچنين رونمایی از کتاب‌های تألیفی و همچنين سرفصل‌های درسی زبان و همچنين ادبیات فارسی برای کرسی‌های خارج از کشور (تهیه و همچنين تدوین شده در کارگروه‌های تخصصی) از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های این آئین می‌باشد.
ل. م ۵۴/ ع. ع ۵۷

برگزاری آیین گشایش ۵۰ کرسی زبان و همچنين ادبیات فارسی و همچنين ایران شناسی در جهان در تاریخ ۲۶ June 1398 | 3:35 pm منتشر شده است

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *